Ainius Sabaliauskas | Organizatorių nuotr.

Ainius Sabaliauskas | Organizatorių nuotr.

 Ukrainoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (Iki 18 metų) turnyro „ETC Cup“ dvejetų varžybose sublizgėjo Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtiniai. Ainius Sabaliauskas tapo dvejetų čempionu, o Patricija Paukštytė merginų turnyre užėmė antrąją vietą.

Vaikinų dvejetų varžybų pirmajame rate A. Sabaliausko ir ukrainiečio Myroslavo Bondaro duetas 6:0. 6:2 nugalėjo ukrainiečius Tarasą Pacharenko ir Denisą Chelombitko, antrajame 7:6 (9-7), 6:1 įveikė lenką Mateuszą Kulakowskį ir ukrainietį Jurijų Naydeną.

Pusfinalyje vaikinų duetas 6:3, 6:2 nepaliko didesnių vilčių dar vienai Ukrainos porai Artiomui Podorožniui ir Germanui Samofalovui, o finale 6:3, 6:0 įveikė ukrainiečius Demjaną Huljaničių bei Ilją Sarafyną.

Tai yra pirmasis A. Sabaliausko laimėtas ITF 18-mečių turnyras.

Patricija Paukštytė | Organizatorių nuotr.

Patricija Paukštytė | Organizatorių nuotr.

Tuo tarpu merginų dvejetų varžybose P. Paukštytė su Moldovos tenisininke Arna Gamretkaja 6:2, 6:1 sutriuškino ukrainietes Anną Sydorenko ir Mariją Trembach, 6:1, 6:1 nepasigailėjo ukrainiečių Marijus Hurijevos ir Ruslanos Kovalenko.

Tenisininkės pusfinalio kovoje 6:3, 6:4 pranoko turnyro favorites ukrainietes Valeriją Čerfus ir Anastasiją Sobolevą ir tik finale 4:6, 1:6 turėjo pripažinti ukrainiečių Vladienos Bokovos ir Marijos Hlaholos pranašumą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-25 „Nuggets“ 04:00 „Lakers“
09-26 „Celtics“ 03:30 „Heat“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga