KOK turnyro svėrimai: H.Vikšraitis ir M.Narauskas viršijo svorį, tačiau bendru sutarimu kovos dėl čempiono diržo D.Simanaitis paaiškino, kodėl turnyre nėra I.Baryso (8)

2019.09.20 17:58
Titas Pacauskas
Sportas.lt
Mindaugas Narauskas ir Henrikas Vikšraitis | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Mindaugas Narauskas ir Henrikas Vikšraitis | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Jau šeštadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks „KOK World Series 2019 in Kaunas“ bušido turnyras, kuriame kovos menų sirgaliai išvys penkiolika dvikovų, o turnyrą vainikuos Henriko Vikšraičio svorio kategorijos iki 71 kg čempiono diržo gynimas prieš kitą lietuvį Mindaugą Narauską.

Viso net septyniose iš penkiolikos kovų tarpusavyje susitiks Lietuvos kovotojai – Nedas Pranckus kovos prieš Danilą Matiukovą, Lukas Banevičius susitiks su Ryčiu Lekiu, Andrius Tebera kovos prieš Taurą Adomaitį, Osvaldas Fedorovičius – prieš Dovydą Rimkų, Erikas Golubovskis susikaus su Arnoldu Misiūnu, Vitoldas Jagėlo susikaus su Raimondu Krilavičiumi bei jau minėtas M.Narauskas bandys atimti čempiono diržą iš H.Vikšraičio.

Kitose kovose išvysime tris Nyderlandų kovotojus, po du Lenkijos ir Baltarusijos atstovus bei vieną Rusijos kovotoją.

H.Vikšraitis čempiono diržą iškovojo šių metų kovo mėnesį, kai teisėjų sprendimu po penkių raundų kovos nugalėjo rumuną Vitalie Matei. H.Vikšraitis problemų turėjo dar prieš šią dvikovą, kai dieną prieš vykusiuose svėrimuose beveik 2 kg viršijo svorio kategorijos limitą. Visgi tada H.Vikšraitis po svėrimų procedūros praėjus apie penkioms valandoms pasiekė būtiną ribą ir kova buvo patvirtinta. Prieš šią dvikovą H.Vikšraitis kovojo praėjusių metų lapkritį ir tada graiką Andreasą Mavropoulosą nokautavo trečiame raunde.

M.Narauskas paskutinį kartą kovėsi pasaulio muaythai čempionate Tailande, tačiau jaunimo (iki 23 metų) vaikinų svorio kategorijoje iki 71 kg pirmoje kovoje taškais 27:30 pralaimėjo kinui Liu Yunlongui.

KOK ringe M.Narauskas taip pat kaip ir H.Vikšraitis kovėsi šių metų kovo mėnesį vykusiame turnyre Vilniuje ir tada po trijų raundų kovos vieningu teisėjų sprendimu nugalėjo baltarusą Michailą Supredką, o prieš tai 2018 metų lapkritį taip pat po trijų raundų kovos nugalėjo lenką Tomaszą Zamyslowskį. Lygiai prieš metus Kaune vykusiame turnyre M.Narauskas teisėjų sprendimu nugalėjo skandalingąjį brazilą Rodrigo Mineiro.

H.Vikšraitis ir M.Narauskas tarpusavyje kovojo 2017 metų lapkritį, o tada „KOK Hero‘s World Series“ turnyro „Grand Prix“ ketvertuko finale H.Vikšraitis šventė pergalę po trijų raundų kovos. Tą kartą pusfinalyje H.Vikšraitis po trijų raundų įveikė olandą Shonzinyo Abeną, o M.Narauskas vos per 59 sekundes nokautavo iš Surinamo kilusį kovotoją Jordy Laretą.

Penktadienį vykusiuose svėrimuose abu kovotojai gerokai viršijo iki 71 kg svorio kategoriją – H.Vikšraitis svėrė 72,8 kg, tuo tarpu M.Narauskas – 72,7 kg. Kaip portalui „Sportas.lt“ teigė Lietuvos bušido federacijos prezidentas Donatas Simanaitis – titulinė kova dėl diržo vis tiek įvyks, nes abu kovotojai tarpusavyje sutarė dėl svorio.

„Aš visą laiką esu ramus, tačiau turime nesuvestų sąskaitų su Mindaugu. Jis per visu interviu šiek tiek įžeidė, tai nenorėčiau, kad jis sėdėtų ant manęs, todėl rytoj mes išsiaiškinsime, kas ant ko sėdės“, – po svėrimų sakė H.Vikšraitis.

„Mes pajuokavome smagiai ir tiek, niekas nenorėjo įsižeisti. Žinau, kad kova nebus lengva, bet tokia kovai aš ir ruošiausi“, – varžovui atšovė M.Narauskas.

„KOK World Series 2019 in Kaunas“ turnyro kovotojų svėrimai | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

„KOK World Series 2019 in Kaunas“ turnyro kovotojų svėrimai | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Prieš titulinę kovą sirgaliai pirmą kartą KOK ringe išvys metus kojos traumą besigydžiusio Manto Rimdeikos kovą su Nyderlandų atstovu Fabio Kwasi. M.Rimdeikai daktarai vis dar rekomenduoja neskubėti grįžti į kikboksą, todėl su F.Kwasi jie kovos pagal bokso taisykles.

„Man paranki ir bokso kova. Mano stiprybė – rankos. Esu turėjęs apie 10 bokso kovų, todėl nebus svetima disciplina. Kovoti Kaune prideda daugiau motyvacijos ir užsivedimo“, – sakė M.Rimdeika.

„KOK World Series 2019 in Kaunas“ turnyro kovotojų svėrimai | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

„KOK World Series 2019 in Kaunas“ turnyro kovotojų svėrimai | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Šiame turnyre išvysime ir Karolio Liukaičio sugrįžimą, kuris paskutinį kartą kovojo prieš du metus. Nors iš pradžių buvo pranešta, kad lietuvio varžovu bus Latvijos kovotojas Raimondas Aukštikalnis, tačiau vėliau jį pakeitė baltarusas Yauhenas Lasheuski.

„Mano stilius nesikeitė – visą laiką atiduodu viską, ką turiu. To galite laukti ir rytoj. Nemirksėkite“, – sakė K.Lukaitis.

Prieš tai K.Liukaičiui KOK ringas nebuvo pergalingas: jis 2017 metų kovą „KOK World GP“ svorio kategorijos iki 85 kg turnyro pusfinalyje pralaimėjo suomiui Danieliui Forsbergui, o dar prieš tai, 2016 metų lapkritį, po keturių raundų kovos nusileido kitam lietuviui Valdemarui Kuldai. Tų pačių metų kovą Vilniuje vykusiame turnyre K.Liukaitis trečiame raunde buvo nokautuotas latvio Vitalijaus Buhrjakovo. Paskutinę pergalę K.Liukaitis iškovojo 2015 metų lapkritį, kai taškais nugalėjo baltarusą Pavelą Turuką.

„KOK World Series 2019 in Kaunas“ turnyro kovotojų svėrimai | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

„KOK World Series 2019 in Kaunas“ turnyro kovotojų svėrimai | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

„FightBOX KOK Hero's world Series 2019 in Kaunas“ turnyre taip pat kovos Vitoldas Jagėlo, kuris susikaus su kitu lietuviu Raimondu Krilavičiumi.

„Esu pasiruošęs puikiai, kaip visada. Mano varžovas taip pat pasiruošęs, nes pirmoje kovoje mums nepavyko išsiaiškinti, kas yra stipresni“, – sakė V.Jagėlo.

„Esu nusiteikęs gerai ir taip at pasiruošęs. Varžovas yra įdomus kovotojas, todėl rytoj turėtume padaryti ne kažkokią agresyvią kovą, o tam tikro lygio. Noriu padaryti tą kovą neeilinė“, – kalbėjo R.Krilavičius.

Paskutinį kartą V.Jagėlo kovojo narve, kai šių metų gegužę vykusiame „MMA Bushido 77“ turnyre lygiosiomis sukovojo su airiu Keithu McCabe’u.

KOK ringe V.Jagėlo turėjo pasirodyti šių metų kovą ir kovoti su Mindaugu Veržbicku, tačiau likus mažiau nei savaitei iki dvikovos V.Jagelo patyrė traumą. Paskutinį kartą ringe jis kovojo praėjusių metų lapkritį, tačiau tada jo kova su turku Bayramo Yalcinu pasibaigė skandalu. Kovotojai visą pirmą raundą praleido parteryje, kol juos išskyrė teisėjas. Kažkuo nepatenkintas turkas aktyviai aiškinosi tiek su teisėju, tiek su Lietuvos bušido federacijos prezidentu Donatu Simanaičiu ir atsisakė toliau kovoti. Nors netrukus kova buvo paskelbta „be nugalėtojo“, tačiau po kelių akimirkų sprendimas pakeistas ir nugalėtoju buvo išrinktas lietuvis V.Jagėlo. Kaip vėliau paaiškėjo, turkas kaltino teisėją patarinėjant V.Jagėlo.

„KOK World Series 2019 in Kaunas“ turnyro kovotojų svėrimai | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

„KOK World Series 2019 in Kaunas“ turnyro kovotojų svėrimai | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

V.Jagėlo ir R.Krilavičiaus kova turėjo būti pagrindinė pirmoje dalyje, tačiau dėl ligos iškritus Karoliui Busliui, pagrindine dvikova tapo mūšis tarp Julijos Stoliarenko ir baltarusės Victorijos Dvaraninovič.

„Nuotaikos – puikiausios. Man didžiulė garbė grįžti į Kauną, tai yra miestas, kuris pakeitė mano gyvenimą. Man yra didėle garbė čia vėl kovoti“, – po akistatos akis į akį kalbėjo J.Stoliarenko.

Intriguojanti kova įvyks ir tarp A.Misiūno bei E.Golubovskio. Nors E.Golubovskis svėrimuose nedalyvavo, tačiau su C.McGregoru pagal išvaizdą lyginamas A.Misiūnas nebuvo linkęs vertinti varžovo.

„Rytoj bus eiliniai sparingai ir tiek. Sunku kažką apie rytojų sakyti, pažiūrėsime“, – kalbėjo A.Misiūnas.

Tai bus trečiasis KOK turnyras Kaune. Prieš tai jie vyko taip pat rugsėjo mėnesiais 2017 ir 2018 metais, o abu kartus pagrindinėje turnyro kovoje pasirodydavo kaunietis Ignas Barysas, kurio šį kartą turnyrą neišvysime.

Kaip portalui „Sportas.lt“ teigė D.Simanaitis, I.Barysas ir jo treneris neatsakė į kvietimą dalyvauti šiame turnyre.

„Galbūt turėjo kitų planų. Parašiau I.Barysui, kalbėjau su jo treneriu, tačiau jie neatsakė apie dalyvavimą, o mes buvome paruošę jau kovų kortelę ir judėjome į priekį“, – sakė D.Simanaitis.

„KOK World Series 2019 in Kaunas“:

Henrikas Vikšraitis (Lietuva, 72,8 kg) – Mindaugas Narauskas (Lietuva, 72,7 kg) -71 kg, KOK taisyklės (5 x 3 min.)

Mantas Rimdeika (Lietuva, 100 kg) – Fabio Kwasi (Nyderlandai, 98,8 kg) +93 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.)

Karolis Liukaitis (Lietuva, 81 kg) – Yauhenas Lasheuski (Baltarusija, svėrimuose nedalyvavo) -81 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.)

Mantas Pultaražinskas (Lietuva, 65 kg) – Mika Tahitu (Nyderlandai, 65 kg) -65 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.)

Nauris Lukošiūnas (Lietuva, 68 kg) – Canas Pinaras (Nyderlandai, 68 kg) -69 kg, KOK taisyklės (5 x 3 min.)

Vaidas Valančius (Lietuva, 76 kg) – Kamilas Pawlakas (Lenkija, 75 kg) -75 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.)

„FightBOX KOK Hero's world Series 2019 in Kaunas“:

Julija Stoliarenko (Lietuva, 62 kg) – Victoria Dvaraninovič (Baltarusija, svėrimuose nedalyvavo) -62 kg, bušido taisyklės (3 x 5 min.)

Vitoldas Jagėlo (Lietuva, 76 kg) – Raimondas Krilavičius (Lietuva, 77 kg) -77 kg, MMA bušido taisyklės (3 x 5 min.)

Arnoldas Misiūnas (Lietuva, 85 kg) – Erikas Goilubovskis (Lietuva, svėrimuose nedalyvavo) -85 kg, MMA bušido taisyklės (3 x 5 min.)

Dovydas Rimkus (Lietuva, 70 kg) – Osvaldas Fedorovičius (Lietuva, 70 kg) -71 kg, MMA bušido taisyklės (3 x 3 min.)

Paulius Mitkus (Lietuva, 85 kg) – Robertas Ismailas (Lenkija, svėrimuose nedalyvavo) -85 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.)

Naglis Kanišauskas (Lietuva) – Anatolijus Makarkinas (Rusija, 83,1 kg) -85 kg, MMA taisyklės (3 x 5 min.)

Tauras Adomaitis (Lietuva, 71 kg) – Andrius Tebera (Lietuva) -71 kg, MMA taisyklės (3 x 3 min.)

Preliminarios kovos:

Rytis Lekys (Lietuva, 72 kg) – Lukas Banevičius (Lietuva) -71 kg, MMA taisyklės (3 x 2 min.)

Nedas Pranckus (Lietuva, svėrimuose nedalyvavo) – Danila Matiukovas (Lietuva, svėrimuose nedalyvavo) -71 kg, MMA bushido taisyklės (3 x 3 min.) 

Titas Pacauskas
Sportas.lt
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Bambarmija
2019-09-21 12:51:31
Simanaicio cirkas tesiasi :))) welcome to galaxy chamionship :))) Galetu vietok kok pasaulio cemp dirzo
Atsakyti
Nepavydekit
2019-09-21 12:46:44
Vistiek daug darbo reikia įdėti,Narauskui ko gero viena viltis, bandyti per kepenis nokautuoti Viksraity,ten stipraus smūgio nereik.
Atsakyti
kaip visada
2019-09-21 12:21:59
kiemo lygio turnyrelis,kur dalijami kazkokie cempionu dirzai:)vidutiniokas is GLORY suguldytu situs cempionus ore!
Atsakyti
221
2019-09-21 11:12:11
Juokingiausia kai per radija reklamuoja sita turnyra. Pasaulinis kok turnyras. Per kuria vieta jis pasaulinis :D
Atsakyti
m
2019-09-20 20:40:24
Tai kam tada isvis sverti? Iskart gali abu sutarti ir baigtas kriukis.
Atsakyti
Abdul
2019-09-20 19:58:06
Prikolistai :D Susitare matai. Normalioje organizaciojoje abu suspenduoti butu.
Atsakyti
Rolas
2019-09-20 18:18:37
Kitą kartą siūlau iš viso nemest svorio, ateit su kokiais 85 kg, draugiškai susitart ir kovot dėl diržo.
Atsakyti
Cormier
2019-09-20 18:13:17
Cempionu titulas :D nejuokinkit jus su tokiais turnyrais
Atsakyti