Laurynas Sriubiškis | asmeninio archyvo nuotr.

Laurynas Sriubiškis | asmeninio archyvo nuotr.

„Nuo pat vaikystės norėjau tapti čempionu“, – sako jaunasis kovos menų talentas Laurynas Sriubiškis. Nuo mažumės ringe kovojantis ir „Plaktuko“ pravardę jau prisijaukinęs kovotojas tikina, kad kiekvieną dieną gyvena svajone kautis su pačiais geriausiais.

Septyniolikmetis L.Sriubiškis ringe kovėsi jau daugiau nei šimtą kartų. „Nes visada norėjau tapti profesionalu, – kalbėjo „Sparta Fight Gym“ auklėtinis. – Savo vaikystę apibūdinčiau kaip pavykusią, pasiekiau tikrai dideles aukštumas, nuolat stengdavausi būti pats geriausias. O dabar? Tikiu, kad viskas tik prieš akis – teks sunkiai dirbti ir plušėti salėja, jog įrodyčiau, ko esu vertas“.

L.Sriubiškio titulų sąraše per pastaruosius dvejus metus nugulė Lietuvos bei pasaulio K-1 čempiono titulai, Europos kikbokso klubų taurės nugalėtojo vardas. Dukart jaunasis kovotojas jau žengė į „Kingo of Kings“ turnyro ringą – abu kartus šventė pergales.

„Buvo didelė garbė dalyvauti tokio aukšto lygio turnyre, kuriame dalyvauja tokios žvaigždės kaip Sergejus Maslobojevas, Igoris Osininas, Pavelas Žuravliovas, – sakė L.Sriubiškis. – Labai džiaugiuosi, kad organizatoriai mane pastebėjo ir pakvietė. Visos patirtos emocijos buvo užkilusios iki aukštumų. Tikiuosi, kad ateityje dar turėsiu progų įrodyti, kad galiu kovoti su pačiais geriausiais iš geriausių ir nugalėti“.

Kovotojas tikisi, kad į prestižiškiausią Lietuvos ringą jam pavyks žengti lapkričio mėnesį.

„Labai gaila, kad buvo nukelta mano kova su kauniečiu Luku Banevičiumi, – apgailestavo L.Sriubiškis. – Kiek žinau, jis kietas kovotojas, mėgstantis Muay Thai stilių, turintis stiprų charakterį. Man patinka su tokiais kovoti. Man patinka nugalėti stiprius varžovus. Tikiuosi, kad ateityje dar susitiksime ringe“.

L.Sriubiškis pasakojo, kad „Plaktuko“ pravardė jam prilipo dar paauglystėje. „Ir ji išliko iki šiol, – nusijuokė vaikinas. – Tikiu, kad kol gyvuosiu kovinio sporto pasaulyje, tol jis ir bus su manimi. Man ji patinka ir, manau, tinka. Ką man reiškia būti kovotoju? Vyriškumą, tvirtą charakterį ir užsispyrimą. Tai man reiškia, jog galiu pastovėti už save, už draugus ir artimuosius, užstoti silpnesnius ir juos padaryti stipresniais. Čia nėra žodžio „Nenoriu“, yra žodis „Reikia“ ir taškas“.

Laurynas Sriubiškis | asmeninio archyvo nuotr.

Laurynas Sriubiškis | asmeninio archyvo nuotr.

Jaunasis talentas priminė visada turėjęs stiprų smūgį ir greitį. „Stengiuosi kovoti protingai ir tobulėti, – sakė jis. – Per šią vasarą šiek tiek pakeičiau savo techniką, dabar daugiau mušu įvairių nestandartinių smūgių, kurių seniau mano arsenale tikrai nebuvo. Svajoju išbandyti savo mišriųjų kovos menų narve. Mane visada traukė kovos narvuose, tačiau svajoti tenka tyliai, nes, kaip sakoma, tu planuoji, o Dievas juokiasi“.

Už galimybes tobulėti bei charakterio ugdymo pamokas L.Sriubiškis yra dėkingas „spartiečiams“, kuriuos anksčiau teko stebėti salėje. „O dabar mes kartu sportuojame. S.Maslobojevas, Henrikas Vikšraitis, I.Osininas – su šiais vyrukais užaugau, o dabar kartu važiuojame į varžybas, stebime vienas kito kovas ir analizuojame klaidas. Jie mano gyvenime buvo nuo pirmųjų mano žingsnių kovos menuose. Esu jiems dėkingas. Kaip ir nuostabiam žmogui bei rėmėjui Edvinui Kazlauskui, be kurio kažin, ar galėčiau siekti savo svajonių“, – sakė jaunasis kovotojas.

Savo laisvą laiką dažniausiai leidžiantis su šeima arba krepšinio aikštelėje L.Sriubiškis dažnai sulaukia pastabų dėl akivaizdžiai demonstruojamos Baltarusijos atributikos. „Sulaukiu daug klausimų, bet atsakymas yra labai paprastas, – pasakojo kovotojas. – Polacko mieste gyvena mano giminaičiai. Man tikra garbė dėvėti rūbus su Baltarusijos atributiką, nes gerbiu savo šaknis, kad ir kokios jos bebūtų. Juk tai yra mano artimieji“.

Sulaukęs klausimo, ar nesiruošia savo karjeros perkelti į užsienį, L.Sriubiškis nukirto: „Kol kas dar čia, Lietuvoje, turiu neužbaigtų reikalų“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų