Dimitaras Berbatovas | Scanpix nuotr.

Dimitaras Berbatovas | Scanpix nuotr.

Buvęs „Manchester United“ ir Bulgarijos puolėjas Dimitaras Berbatovas ketvirtadienį oficialiai paskelbė, jog nusprendė baigti savo karjerą. 

„Žinau, kad dalis iš jūsų jau galvojo, kad aš pasitraukiau. Mano paskutinės sužaistos rungtynės įvyko prieš metus. Manau, kad dabar yra tinkamas laikas sustoti,

Aš to pasiilgsiu – rungtynių, įvarčių, spaudimo, fanų riksmų, kai pelnydavau dar vieną įvartį. Jaučiausi palaimintas turėdamas galimybę žaisti kartu ir prieš vienus iš geriausių futbolininkų.

Ačiū visiems žmonėms, kurie man padėjo vystytis ir tapti tokiu žaidėju, kokiu norėjau. Noriu padėkoti savo visiems buvusiems klubams, komandos draugams, treneriams ir jų štabams. Man tai buvo malonumas.

Žinau, kad kartais su manimi dirbti nebuvo lengva, tačiau visada atidaviau viską dėl komandų, kurioms atstovavau. Pasiilgsiu visko – žmonių, nes labai myliu futbolą. Visgi esu įsitikinęs, kad jūs manęs taip pat pasiilgsite. Ačiū!”,- paskelbė D.Berbatovas.

38-erių metų Bulgarijos futbolininkas net ketverius metus gynė „Manchester United“ garbę ir per šį laikotarpį iškovojo du Anglijos „Premier“ lygos titulus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

N.K
2019-09-19 22:13:13
Fantastiškas žaidėjas!!! Blemba kaip metai greit bėga :/
Atsakyti