Panevėžys
63 min.
0
:
1
Atsinaujins po sek
„Riteriai“
Egidijus Kavaliauskas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Egidijus Kavaliauskas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

 Egidijus Kavaliauskas gruodžio 14-ą dieną tikisi kovoti dėl WBO pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo su amerikiečiu Terence‘u Crawfordu.

Kurį laiką kalbėta, kad alternatyviu T.Crawfordo varžovu galėtų tapti britas Kellas Brookas. Buvęs IBF pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas gerai žinomas bokso gerbėjams ir galėtų padėti parduoti daugiau bilietų į kovą su T.Crawfordu. Visgi, tiek WBO organizacija, tiek „Top Rank“ agentūra kalba apie tai, kad ilgą laiką reitinge lyderiaujantis E.Kavaliauskas jau užsitarnavo teisę kovoti dėl diržo ir delsti nebereikėtų.

Buvo nuogąstaujama ir dėl to, ar K.Brookas pajėgų numesti svorį iki pusvidutinio svorio kategorijos ribos, nes dvi pastarosios jo kovos vyko aukštesnėje svorio kategorijoje. Britas su T.Crawfordu keletą kartų apsižodžiavo, bet, panašu, kad tuo viskas ir baigėsi. Britas neseniai pranešė, kad grįžo į treniruotes, kuriose vėl suvienijo jėgas su treneriu Dominicu Ingle‘u. K.Brookas taip pat patikino, kad kita jo kova veikiausiai bus antrojo pusvidutinio svorio kategorijoje.

„Ieškau garsių varžovų ir jaučiu, kad dar turiu ką parodyti bokso ringe. Kova vyks lapkritį arba gruodį. Turėčiau kautis antrojo pusvidutinio svorio kategorijoje“, - pareiškė K.Brookas.

33-ejų metų britas per karjerą profesionalų bokso ringe laimėjo 38 kovas (26 nokautais) ir patyrė 2 pralaimėjimus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.