Vadimas Korobovas | Youtube.com nuotr.

Vadimas Korobovas | Youtube.com nuotr.

 Kinijoje surengtose ICF pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo sprinto supertaurės varžybose žibėjo lietuvis Vadimas Korobovas, laimėjęs pagrindinį trofėjų.

Kiek neįprastą 300 m rungtį lietuvis pradėjo nuo atrankos ir finišavo pirmas trečiajame plaukime – 1 min. 25.833 sek. Vėliau V.Korobovas nugalėjo ir pirmajame pusfinalio plaukime (1:15.995) ir pateko į A finalą.

Svarbiausiame plaukime lietuvis dar padidino tempą (1:09.947) ir iškovojo nugalėtojo taurę. Už V.Korobovo nugaros liko legendinis vokietis Sebastianas Brendelis (1:10.290), kuris yra triskart olimpinis, 12 kartų pasaulio ir 11 kartų Europos čempionas. Tiesa, jis specializuojasi ilgesnėse distancijose. Trečias buvo ispanas Alfonso Benavidesas (1:12.971).

V.Korobovas anksčiau visą dėmesį skirdavo kanojų sprintui, bet jį išbraukus iš olimpinės programos lietuvis ėmė koncentruotis į 1000 m distanciją. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų