„Atletico“ | Scanpix nuotr.

90-ą minutę Hectoras Herrera įmušė įvartį galva, o Madrido „Atletico“ pirmose Čempionų lygos naujojo sezono rungtynėse išplėšė lygiąsias 2 – 2 namuose prieš Turino „Juventus“ ekipą.

„Juventus“ po Juano Cuadrado (48‘) ir Blaise‘o Matuidi (65‘) pelnytų įvarčių pirmavo 2-0, tačiau jau 70-ą minutę Stefanas Savičius pelnė pirmąjį „Atletico“ įvartį.

Skaudus epizodas įvyko 63-ią susitikimo minutę, kai po Sami Khediros smūgio aikštės viduryje kamuolys iš gana mažo atstumo lėkė tiesiai teisėjui Danny Makkelie į veidą. Po šio smūgio arbitras parkrito ant vejos, tačiau šiek tiek atsigavęs galėjo tęsti rungtynes.

90-ą minutę H.Herrera po kampinio galva tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 2-2.