UEFA Čempionų lygoje rungtynės tarp Pirėjo „Olympiacos“ ir Londono „Tottenham“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Miguelis Guerrero 18-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.

Harry Kane‘as 26-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Vos po keturių minučių Lucasas Moura nuostabiu smūgiu iš toli nepaliko jokių šansų varžovų vartininkui ir padvigubino svečių persvarą 2:0.

Georgiosas Masouras 34-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio.

Danielis Podence 44-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Dele Alli 49-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis įskaitytas nebuvo.

Mathieu Valbuena 54-ąją minutę pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas tapo lygus 2:2.

Dele Alli 65-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai atrėmė varžovų vartininkas ir rezultatas išliko nepakitęs.