Victoras Lindelofas | „Twitter“ nuotr.

Victoras Lindelofas | „Twitter“ nuotr.

„Manchester United“ trečiadienį oficialiai paskelbė, jog Victoras Lindelofas pasirašė su klubu naują ilgalaikį kontraktą, kuris galios iki 2024-ųjų metų.

„Nuo pirmos dienos, kai atvykau į „Man United“, jaučiausi lyg namuose. Per pastaruosius dvejus metus užaugau tiek kaip žaidėjas, tiek kaip žmogus, esu dėkingas klubui už pagalbą ir palaikymą. Man patinka žaisti futbolą, šiuo metu mano tikslas – padėti komandai iškovoti trofėjus ir atsidėkoti fanams už jų neprilygstamą palaikymą.

Žinau, kad visi klube esantys žmonės turi viziją ir mes atiduosime visas jėgas, kad sugrąžintume „Man United“ ten, kur jam priklauso būti. Vis dar esu jaunas ir galiu tobulėti kartu su boso ir trenerių štabo suteikta pagalba, tikiu, jog šio klubo ateityje laukia geri dalykai“,- kalbėjo V.Lindelofas.

Švedijos futbolininkas prisijungė prie „Raudonųjų velnių“ 2017 metais ir per šį laikotarpį iš viso sužaidė 74 rungtynes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.