Andy Ruizas | Organizatorių nuotr.

Andy Ruizas | Organizatorių nuotr.

 Keturis sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržus turintis meksikiečių kilmės amerikietis Andy Ruizas pradeda pasiruošimą gruodžio 7-ą dieną Saudo Arabijoje vyksiančioje revanšinėje kovoje prieš Anthony Joshua.

Per pastarąją dieną internete papilto vaizdo įrašas iš A.Ruizo treniruotės. Pasaulio čempionas, atlikdamas vieną iš smūgių serijų, netyčia smogė savo treneriui tiesiai į galvą. Tiesa, šis į nokdauną nekrito ir tiesiog susvyravo po savo auklėtinio atakos.

„O, šūdas!“, - teištarė A.Ruizas, pataikęs treneriui į galvą. Čempionas netrukus atsiprašė, o treniruotė vėliau buvo pratęsta.

Prieš antrąją kovą spėjama, kad A.Ruizas gali būti dar sunkesnis. Tai, anot jo dietologo „Zo“, visiškai jų nejaudina.

„Andy bus sunkus, bet tai nebus kažkas naujo. Jis mėgsta tako, bet mes pernelyg nesirūpiname dėl to, ką jis valgo už treniruočių stovyklos ribų. Prisiminkite, kad jis yra sunkiasvorių čempionas. Mes nekalbame apie lengvasvorius. Prieš antrąją kovą į Andy maisto racioną įtraukėme šiek tiek daugiau vaisių ir daržovių. Jis dabar maitinasi kiek sveikiau, bet tai nereiškia, kad jis negali kartas nuo karto savęs palepinti. Prieš treniruotes duodame jam daržovių ir žuvies, bet po treniruočių jis gali pasilepinti. Kartą nuėjome į kiną ir jis užsisakė spragintų kukurūzų, o tako apskritai yra tiek jo, tiek mūsų visų silpnybė“ – aiškino „Zo“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.