Imtynės su meška | „Facebook“ nuotr.

Imtynės su meška | „Facebook“ nuotr.

 UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas rusas Chabibas Nurmagomedovas išgarsėjo imtynėmis su meškomis, kurios jo treniruočių „partnerėmis“ tapo dar nuo vaikystės. Nors rusas jau keletą metų nebekovoja su meškomis, tačiau garsi gyvūnų gynimo draugija (PETA) staiga pareiškė, kad UFC privalo iš naujo įvertinti savo santykius su rusu, mat C.Nurmagomedovas netinkamai elgėsi su meškomis.

„PETA ragina UFC iš naujo įvertinti savo santykius su C.Nurmagomedovu, kol jis pakeis savo požiūrį į gyvūnus ir pradės elgtis su jais tinkamai. Imtynės su prirakinta meška yra nepateisinamas elgesys. Laukinėje gamtoje meškos laksto laisvai, plaukioja, laipioja po medžius, ieško partnerio ir t.t. Tie gyvūnais, kurie Rusijoje naudojami boksui, šokiams ar kitoms senovinėms pramogoms, dažniausiai būna atplėšti nuo savo motinų, prirakinami ir iš jų atimama viskas, kas būtina laukiniam gyvūnui. PETA ragina C.Nurmagomedovą imtynėms rinktis žmones“, - aiškino PETA Didžiosios Britanijos filialo direktorė Elisa Allen.

C.Nurmagomedovas MMA narve iki šiol laimėjo visas 28 kovas ir ne veltui yra vadinamas geriausiai parteryje kovojančiu MMA atletu pasaulyje. Rusas neseniai apgynė čempiono diržą prieš Dustiną Poirier ir žiemą turėtų susikauti su Tony Fergusonu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ket 01-23 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool
Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool