Panevėžys
40 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Riteriai“
Floydas Mayweatheris | Instagram.com nuotr

Floydas Mayweatheris | Instagram.com nuotr

 Amerikiečio Floydo Mayweatherio ir filipiniečio Manny Pacquiao kova tapo brangiausia bokso istorijoje, o jos rekordas iki šiol lieka nepagerintas.

M.Pacquiao ne kartą kalbėjo apie norą dar kartą susikauti su F.Mayweatheriu, mat filipinietis tęsia profesionalo karjerą ir šiuo metu netgi turi WBA (Super) pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą. Tuo tarpu F.Mayweatheris yra paskelbęs apie karjeros pabaigą ir į M.Pacquiao kalbų rimtai nevertindavo.

Visgi, visai neseniai pats F.Mayweatheris pareiškė norintis, kad būtų suorganizuota antroji jo kova su M.Pacquiao. Amerikietis patikino, kad norėtų kovoti Japonijoje, tačiau tai būtų ne oficiali kova, o parodomoji dvikova, primenanti F.Mayweatherio akistatą paskutinę 2018 m. dieną su Japonijos kikboksininku Tenshinu Nasukawa.

M.Pacquiao išgirdo šias kalbas ir patikino, kad F.Mayweatherio siūlomas „cirkas“ jam neįdomus: „Jo pranešimas – nesąmonė. Kam ta parodomoji kova? Kaukimės rimtai.“

Manoma, kad M.Pacquiao kitas varžovas paaiškės po dviejų čempionų – Errole‘o Spence‘o ir Shawno Porterio – tarpusavio dvikovos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.