Massimiliano Allegri | REUTERS/Scanpix nuotr.

Massimiliano Allegri | REUTERS/Scanpix nuotr.

„Milan“ klubas oficialiai pranešė, kad jie neatleis vyriausiojo komandos stratego Massimiliano Allegri ir jis toliau treniruos ekipą.

Paskutiniu metu apie M.Allegri ateitį buvo kalbama labai daug. Buvo spėjama, kad jo darbu nėra patenkintas ekipos prezidentas Silvio Berlusconi, kuris norėjo atleisti strategą.

Trenerio, prezidento ir generalinio direktoriaus Adriano Galliani susitikimas buvo vis atidėliojamas. Visgi sekmadienio vakarą jis įvyko ir ši trijulė priėmė bendrą sprendimą – M.Allegri lieka savo poste.

„Su Galliani ir Allegri mes turėjome atvirą ir nuoširdų pokalbį. Jo metu mes aptarėme praėjusį sezoną ir pasiaiškinome dėl tam tikrų dalykų. Mes pasiekėme susitarimą dėl klubo ir trenerio pareigų vienas kitam. Mes aptarėme kokį futbolą turės žaisti „Milan“ ir apkalbėjome apie šios vasaros pirkinius. Ryšys su treneriu, kuris niekada nebuvo nutrūkęs, toliau tęsis turėdamas abipusį pasitikėjimą ir pagarbą“, - kalbėjo „Milan“ prezidentas S.Berlusconi.

Manoma, kad šio susitikimo metu M.Allegri pareiškė, kad vasarą klubui reikės naujo vidurio gynėjo, dviejų saugų ir vieno atakuojančio krašto saugo.

Priminsime, kad M.Allegri „Milan“ klube dirba tris metus. Pirmais metais jis laimėjo „Scudetto“, antrais metais liko antras, o šiame sezone užėmė trečią vietą.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų