Airinė Palšytė | Frank Hammerschmidt nuotr.

Airinė Palšytė | Frank Hammerschmidt nuotr.

 Lietuvos komandos pasaulio lengvosios atletikos čempionate Dohoje (rugsėjo 27 d. – spalio 6 d.) sudėtis:

Sportininkai: Andrius Gudžius (disko metimas), Airinė Palšytė (šuolis į aukštį), Adrijus Glebauskas (šuolis į aukštį), Liveta Jasiūnaitė (ieties metimas), Edis Matusevičius (ieties metimas), Diana Zagainova (trišuolis), Dovilė Kilty (trišuolis), Živilė Vaiciukevičiūtė (20 km sportinis ėjimas), Marius Žiūkas (20 km sportinis ėjimas), Artur Mastianica (50 km sportinis ėjimas), Monika Bytautienė (maratonas).

Treneriai: Vaclovas Kidykas, Viktoras Meškauskas, Tatjana Krasauskienė, Teresė Nekrošaitė, Edmuntas Matusevičius, Kęstutis Šapka, su papildoma asmeninio trenerio akreditacija (gyvens kitame viešbutyje nei komanda, bet galės padeti savo sportininkams taip pat kaip ir komandoje akredituoti treneriai) Romas Sausaitis ir Audronė Gavelytė.

Personalas: Aurelijus Žiedas (komandos vadovas), Tomas Vorobjovas (gydytojas), Mantas Lesnickas (kineziterapeutas), Tomas Bendaravičius (asmeninis A.Gudžiaus kineziterapeutas), su papildoma akreditacija Aistė Žemaitytė (psichologė).

Dėl traumos į čempionatą negali vykti Brigita Virbalytė-Dimšienė. Kitiems sportininkams nepavyko įvykdyti atrankos kriterijų.

Latvijai pasaulio čempionate atstovaus taip pat 11 sportininkų (5 iš jų – ieties metikai), Estijai – devyni.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-20 „Lietkabelis“ 18:15 „Nevėžis-Optibet“
01-20 „Cbet“ 18:30 „Juventus“
01-20 „Rytas“ 19:00 „Neptūnas“
01-22 „Dzūkija“ 18:30 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

01-21 „Zenit“ 21:00 „Anadolu Efes“
01-21 „Panathinaikos“ 21:00 „Chimki“
01-21 „Maccabi“ 21:05 „Real“
01-21 ASVEL 21:45 „Valencia“
01-21 „AX Armani“ 21:45 „Bayern“
01-22 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Barcelona“
01-22 „Žalgiris“ 20:00 „Olympiacos“
01-22 CSKA 21:00 „Fenerbahče“
01-22 „Baskonia“ 22:00 ALBA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-20 Leeds United 02 : 00 Southampton
Tre 01-20 Manchester City 20 : 00 Aston Villa
Tre 01-20 Fulham 22 : 15 Manchester United
Ket 01-21 Liverpool 22 : 00 Burnley