„Chelsea“ – „Valencia“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Antradienį prasidėjusioje Čempionų lygoje nesėkmę patyrė Londono „Chelsea“ ekipa, kuri namuose nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio ir galiausiai 0 – 1 pralaimėjo „Valencia“ komandai.

16-ą minutę „Chelsea“ žaidėją Masoną Mountą grubiai sustabdė „Valencia“ narys Francisas Coquelinas, kuris buvo nubaustas tik geltona kortele, tuo tarpu M.Mountas sunkiai paliko aikštelę.

„Valencia“ ekipą į priekį išvedė Rodrigo, kuris 74-ą minutę po Danielio Parejo laisvo smūgio iš kelių metrų atstumo įmušė puikų įvartį ir nuliūdinio „Chelsea“ sirgalius.

Puikų šansą išlyginti rezultatą „Chelsea“ turėjo 88-ą minutę, kai po pakelto kampinio „Valencia“ žaidėjai klydo ir ranka palietė kamuolį baudos aikštelėje. Visgi 80-ą minutę Mateo Kovačičių pakeitęs Rosso Barkley mušė į viršutinį skersinį ir kamuolys nuskriejo į tribūnas.

Tai buvo pirmas kartas per septynias tarpusavio „Chelsea“ ir „Valencia“ dvikovas, kuriuose pergalę šventė Ispanijos klubas. Paskutinį kartą jie buvo susitikę 2011 metais, o tada Valensijoje rungtynės baigėsi lygiosiomis 1-1, o Londone „Chelsea“ šventė pergalę 3-0.