„Chelsea“ – „Valencia“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Chelsea“ – „Valencia“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

 Antradienį prasidėjusioje Čempionų lygoje nesėkmę patyrė Londono „Chelsea“ ekipa, kuri namuose nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio ir galiausiai 0 – 1 pralaimėjo „Valencia“ komandai.

16-ą minutę „Chelsea“ žaidėją Masoną Mountą grubiai sustabdė „Valencia“ narys Francisas Coquelinas, kuris buvo nubaustas tik geltona kortele, tuo tarpu M.Mountas sunkiai paliko aikštelę.

„Valencia“ ekipą į priekį išvedė Rodrigo, kuris 74-ą minutę po Danielio Parejo laisvo smūgio iš kelių metrų atstumo įmušė puikų įvartį ir nuliūdinio „Chelsea“ sirgalius.

Puikų šansą išlyginti rezultatą „Chelsea“ turėjo 88-ą minutę, kai po pakelto kampinio „Valencia“ žaidėjai klydo ir ranka palietė kamuolį baudos aikštelėje. Visgi 80-ą minutę Mateo Kovačičių pakeitęs Rosso Barkley mušė į viršutinį skersinį ir kamuolys nuskriejo į tribūnas.

Tai buvo pirmas kartas per septynias tarpusavio „Chelsea“ ir „Valencia“ dvikovas, kuriuose pergalę šventė Ispanijos klubas. Paskutinį kartą jie buvo susitikę 2011 metais, o tada Valensijoje rungtynės baigėsi lygiosiomis 1-1, o Londone „Chelsea“ šventė pergalę 3-0.

„Chelsea“ – „Valencia“ | „Scoreboard“ statistika

„Chelsea“ – „Valencia“ | „Scoreboard“ statistika

Kiti rezultatai:

„Inter“ 1 – 1 „Slavia“

„Lyon“ 1 – 1 „Zenit“

„Ajax“ 3 – 0 „Lille“

„Benfica“ 1 – 2 „Leipzig“

„Borussia“ 0 – 0 „Barcelona“

„Napoli“ 2 – 0 „Liverpool“

„Szalzburg“ 6 – 2 „„Racing Genk“

Tvarkaraštis:

Ant 09-29 Omonia Nicosia 22 : 00 Olympiakos Piraeus
Ant 09-29 Ferencvaros 22 : 00 Molde
Ant 09-29 Dynamo Kyiv 22 : 00 Gent
Tre 09-30 Midtjylland 22 : 00 Slavia Praha
Tre 09-30 Salzburg 22 : 00 Maccabi Tel Aviv
Tre 09-30 PAOK 22 : 00 Krasnodar

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-26 „Celtics“ 03:30 „Heat“
09-27 „Lakers“ 04:00 „Nuggets“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga