„Napoli“ pirmose UEFA Čempionų lygos rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje 2 – 0 nugalėjo čempionų titulą ginančius „Liverpool“ futbolininkus.

Hirvingas Lozano 7-ąją minutę prišoko prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipė jį į vartus. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis įskaitytas nebuvo.

Sadio Mane sulaukė tikslaus Mohamedo Salah perdavimo, tačiau gynėjas paskutinę akimirką sėkmingai išmušė kamuolį.

Driesas Mertensas 14-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau nei vieno iš komandų draugų surasti nepavyko.

Baudos aikštelėje puikaus dar vieno perdavimo sulaukęs S.Mane 21-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau „Napoli“ nuo praleisto įvarčio išgelbėjo vartų sargas Alexas Meretas.

Giovanni Di Lorenzo 32-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau gynėjas sėkmingai išmušė kamuolį nuo savų vartų.

Mohamedo Salah 37-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Roberto Firmino 44-ąją minutę smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė.

Antrojo kėlinio pradžioje baudos aikštelėje perdavimo sulaukęs Mario Rui atliko pavojingą smūgį, tačiau Adrianas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Reidą į baudos aikštelę atlikęs M.Salah 65-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Alexas Meretas dar kartą išgelbėjo „Napoli“ nuo praleisto įvarčio.

Driesas Mertensas 82-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo paskirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Napoli“ į priekį 1:0.

Grubia klaida gynyboje pasinaudojęs Fernando Llorente 92-ąją minutę nuginklavo Adrianą ir įtvirtino šeimininkų pergalę 2:0.