„Bucks“
IV kėlinys, 3 min.
95
:
100
Atsinaujins po sek
„Nets“
Otto Wallinas ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Otto Wallinas ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 Praėjusį savaitgalį Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) 31-erių metų britas Tysonas Fury (29-0-1, 20 nokautų) nuo trečiojo raundo turėjo problemų su prakirstu antakiu, tačiau teisėjų sprendimu 116-112, 117-111 ir 118-110 nugalėjo 28-erių metų švedą Otto Walliną (20-1-0, 13 nokautų, 1 anuliuota kova). Kovą arenoje stebėjo 8249 sirgaliai.

Kaip paaiškėjo vėliau, T.Fury prireikė daugiau nei 40 siūlių, o jo būsima revanšinė dvikova prieš Deontay Wilderį gali būti nukelta, jeigu britas nespės visiškai išgyti.

T.Fury buvo prakirsta dvejose vietose, o boksininkas devynis raundus kovojo beveik nematydamas dešine akimi. Nors daktarai dažnai tikrino jo žaizdas, tačiau vis tiek leido kovoti.

Praėjus šiek tiek laiko po dvikovos, O.Wallinas teigė, kad jeigu tą naktį ringe būtų ne T.Fury, o kitas kovotojas, o kovos eiga būtų tokia pati – teisėjai būtų sustabdę kovą.

„Jeigu ten būtų ne T.Fury, o kažkas kitas, kova būtų sustabdyta“, – sakė O.Wallinas.

O.Wallinas atskleidė, kad naudojo nešvarią taktiką, tačiau tai darė atsakydamas į varžovo nešvarius veiksmus.

„Jis taip pat naudojo nešvarią taktiką, todėl aš neleisiu, kad kas nors tai darytų su manimi, man neatsakant į tai nešvaria taktika“, – kalbėjo O.Wallinas. „Tai yra boksas. Čia reikia padaryti viską, kad laimėtum“.

O.Wallinas tikisi, kad ši kova jam padėjo gauti kitą didžiulę galimybę ir jis sulauks pasiūlymo kovoti su D.Wilderio bei T.Fury kovos nugalėtoju.

„Po šitos kovos galbūt aš gausiu jų laimėtoją. Tai būtų puiki kova dėl titulo. Ačiū T.Fury už suteiktą galimybę, tai buvo gera kova ir tikiuosi, kad mes vėl tai padarysime“, – sakė O.Wallinas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.