Dustinas Poirier ir Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Dustinas Poirier ir Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

 UFC lengvo svorio kategorijos čempionas rusas Chabibas Nurmagomedovas po pergalės „UFC 242“ turnyre prieš Dustiną Poirier susikeitė su juo marškinėliais bei pažadėjo, kad juos parduos, o visą gautą sumą skirs varžovo „The Good Fight Foundation“ labdaros fondui.

Daugiau nei 17 milijonų sekėjų „instagram“ turintis C.Nurmagomedovas laikėsi duoto žodžio. D.Poirier atskleidė, kad marškinėliai buvo parduoti už 100 tūkst. JAV dolerių, o visa suma pervesta į jo labdaros fondą, kuris renka lėšas tam, kad pastatytų geriamo vandens šulinius našlaičių namuose ir mokykloje Ugandoje.

„Tai puiku, nes tai padės daugeliui žmonių“, – sakė D.Poirier. „Didžiuojuosi tuo. Dėkoju Chabibui, kad prisidėjo prie šios labdaros“.

Po „UFC 242“ turnyro UFC prezidentas Dana White‘as gyrė D.Poirier ir C.Nurmagomedovo elgesį bei norą aukoti bei taip pat pažadėjo, kad skirs tokią pačią sumą, kokią C.Nurmagomedovas gaus už parduotus marškinėlius. D.Poirier patvirtino, kad D.White‘as taip pat įgyvendins šiuos planus.

„The Good Fight Foundation“ dar prieš tai viršijo nustatytus tikslus. Iš pradžių buvo renkama 25 tūkst. auka, tačiau vien internetu suaukota 33 tūkst. JAV dolerių.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

sensation
2019-09-17 11:21:45
Jo sake ir Conoras dous pora stukiu:))
Atsakyti