Albertas Celadesas | Scanpix nuotr.

Albertas Celadesas | Scanpix nuotr.

Naujasis „Valencia“ ekipos strategas Albertas Celadesas į prieš UEFA Čempionų lygos rungtynes su „Chelsea“ spaudos konferenciją atvyko vienas, kadangi auklėtiniai paskelbė boikotą dėl ankstesnio trenerio atleidimo ir atsisakė bendrauti su žiniasklaida. 

Ispanijos klubas atleido Marcelino praėjusią savaitę sužaidus vos 3 rungtynes „La Liga“ pirmenybėse. Skelbiama, jog pastarasis sulaukė tokio verdikto dėl nesutarimų su klubo savininku Peteriu Limu, kuris siekė turėti daugiau kontrolės priimant sprendimus žaidėjų perėjimo lango metu. 

„Žinoma, jog tai nėra ideali situacija, bet toks yra žaidėjų sprendimas. Neturiu daugiau, ką apie tai pasakyti. Negaliu nieko dėl to padaryti.

Kiekvieną dieną kalbuosi su žaidėjais. Jie priėmė tokį sprendimą, tačiau visada vyksta dialogas. Sulaukiau labai geros jų reakcijos, esu įsitikinęs, kad situacija pagerės.

Komandinė dvasia yra labai gera. Antradienį startuoja turnyras, kuriame varžosi geriausi klubai Europoje, tai yra motyvacija žaidėjams atiduoti visas jėgas. Jie nori žaisti, pajusti atmosferą ir būti startiniame vienuoliktuke. Niekas nenori praleisti šių rungtynių, o man tai yra svarbiausias dalykas“,- apie susidariusią situaciją kalbėjo naujasis treneris A.Celadesas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.