„Bucks“
IV kėlinys, 10 min.
110
:
115
Atsinaujins po sek
„Nets“
Edenas Hazardas | Scanpix nuotr.

Edenas Hazardas | Scanpix nuotr.

Šią vasarą prie Madrido „Real“ prisijungęs Edenas Hazardas atskleidė, jog per praleistą laiką jau spėjo pajusti skirtumus tarp anksčiau praleisto laiko rungtyniaujant Anglijoje ir Ispanijoje.

„Kai „Chelsea“ pralaimėdavo, kaip ir fanai jausdavomės nusivylę, tačiau tai nebūdavo katastrofa, Ispanijoje situacija yra kitokia. Manau, kad čia fanai yra tikri, jiems futbolas yra viskas, todėl jiems reikia, kad žaidėjai būdami aikštėje atiduotų visą save, tuo tarpu Anglijoje tiek daug sirgalių nėra.

Žinoma, ten yra daug futbolą mėgstančių žmonių, visi žmonės, tiek jauni, vyresni ar paaugliai domisi šia sporto šaka, tačiau jie nėra fanatiškai nusiteikę dėl savo komandų.

Su Zinedine‘u Zidane‘u dirbame kartu daugiau nei mėnesį, jaučiuosi labai laimingas, lyg mažas vaikinas ne tik dėl jo, bet ir dėl šalia esančių kitų žaidėjų. Kiekvieną dieną mokausi, juos pažįstu. Puikus jausmas yra dirbti kartu su treneriu, su kuriuo kalbantis jaučiasi, kad jis pats buvo žaidėjas, man reikia iš jo mokytis.

Pristatymas „Real“ klube buvo toks ypatingas. Kai atvykau, iš karto pasijaučiau lyg būdamas namuose. Visų fanų žvilgsniai, kameros buvo nukreiptos į mane, o prezidentas pasakė savo kalbą. Negaliu apibūdinti to jausmo, jis yra nuostabus. Kai pamatai tiek žmonių, gali tapti nekantrus. Visgi noriu, kad už mane kalbėtų aikštėje savo darbą atliekančios kojos“,- kalbėjo E.Hazardas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.