Edgaras Riabko | Organizatorių nuotr.

Edgaras Riabko | Organizatorių nuotr.

 Portugalijoje vyko ketvirtasis iš penkių šio sezono pasaulio F2 vandens formulių čempionato etapų. Jame kol kas geriausią sezono pasirodymą surengė lietuvis Edgaras Riabko.

43 ratus nuvažiavęs lietuvis užėmė 5-ą vietą ir ratu atsiliko nuo pergalę šventusio Rashedo Al Qemzi iš Jungtinių Arabų Emyratų. Kartu su arabu 44 ratus įveikė ir antrą vietą užėmęs portugalas Duarte Benavente bei trečias likęs švedas Ola Petterssonas.

E.Riabko su 10 įskaitinių taškų čempionate pakilo į 9-ą vietą. Visiškai dominuoja 3 iš 4 etapų laimėjęs R.Al Qemzi (75). Dėl antros vietos kovoja D.Benavente (38), O.Petterssonas (34) ir olandas Ferdinandas Zandbergenas (34).

Sezono pabaiga numatyta gruodžio 6-7 dienomis Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai).

Lenkijoje vykusiame Europos „OSY-400“ klasės čempionatas Gintaras Marcinkus buvo 6-as, o Arvydas Dranseika – 7-as. Ten pat buvo surengtas atvirojo Vokietijos „Formulės R1000“ čempionato trečiasis etapas, kuriame Tomui Marcinkui nepavyko baigti nė vienų lenktynių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.