Terence'as Crawfordas | Instagram.com nuotr

Terence'as Crawfordas | Instagram.com nuotr

 Vis dažniau kalbama apie geriausio Lietuvos profesionalaus boksininko 31-erių metų Egidijaus Kavaliausko svarbiausią karjeros kovą prieš WBO pusvidutinio svorio kategorijos čempioną Terence‘ą Crawfordą.

E.Kavaliauskas ir T.Crawfordas turėtų susikauti gruodžio 14-ą dieną Niujorke esančioje „Madison Square Garden“ arenoje. Nors data jau užrezervuota, tačiau abi pusės dar nebuvo susėdusios kalbėtis dėl skaičių ir kitų kontrakto detalių.

Nors T.Crawfordo treneris Brianas „BoMacas“ McIntyre‘as ne kartą parodė nepagarbą E.Kavaliauskui, šaipėsi iš jo ir dažnai vadino tiesiog rusu, tačiau pats T.Crawfordas rodo vis daugiau pagarbos lietuviui ir kas kartą kalbėdamas apie jį atsiliepia gražiai.

„Tikėkimės, kad pavyks susitarti“, – sakė T.Crawfordas. „Mes vis dar nebuvome susėdę pasikalbėti apie skaičius ir kitus dalykus, tačiau esame užrezervavę datą. Tai jau pradžia, o dabar mums reikia susitikti su „Top Rank“ ir ESPN. Tikėkimės, kad viskas pavyks ir mes galėsime susikauti gruodžio 14-ą dieną“.

E.Kavaliauskas jau ilgą laiką WBO pusvidutinio svorio kategorijos reitinge yra pirmasis pretendentas į titulą, o paskutinį kartą jis kovojo šių metų kovo pabaigoje, kai po dešimties raundų kovos buvo paskelbtos lygiosios su Ray Robinsonu.

T.Crawfordas laikomas aiškiu favoritu prieš lietuvį, tačiau pats čempionas teigė, kad nereikėtų kreipti dėmesio į sirgalių ir žiniasklaidos vertinimus bei nuvertinti E.Kavaliauską.

„Klausykite, šis vaikinas nėra iš parko. Jis yra stiprus ir nenugalėtas. Jis turi puikius pagrindus mėgėjų bokse, du kartus dalyvavo olimpinėse žaidynėse. Daugelis žiūri į jį ir kalba: „Jis su niekuo nesikauna dėl to, kas jis toks yra“. Tačiau tas vyrukas gali kovoti ir nesvarbu, ką jie sako. Jis nebe reikalo yra pirmasis pretendentas dėl titulo. Aš, kaip kovotojas, niekada nežiūriu pro pirštus ar nuvertinu jo dėl to, kaip jis pateko ten, kur yra“.

Du teisėjai E.Kavaliausko (21-0-1, 17 nokautų) ir R.Robinsono (24-3-2, 12 nokautų) kovoje matė lygiąsias 95-95, tuo tarpu vienas teisėjas pergalę 97-93 skyrė R.Robinsonui.

„R.Robinsonas yra aukštas, ištvermingas ir nepatogus kovotojas. Tai tikriausiai turėjo įtakos rezultatui, tačiau mes esame visiškai skirtingo stiliaus kovotojai“, – sakė T.Crawfordas.

Paskutinį kartą T.Crawfordas kovojo šių metų balandžio 20-ą dieną, kai šeštame raunde nugalėjo Amirą Khaną (34-5, 21 nokautas).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.