Ričardas Berankis Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

Ričardas Berankis Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

 Sankt Peterburge (Rusija) vykstančiame ATP 250 serijos „St.Petersburg Open“ vyrų teniso turnyre lietuvis Ričardas Berankis (ATP-63) tęs tik vienetų varžybas.

Pirmadienį dvejetų starte R.Berankis (ATP dvejetų-291) su serbu Janko Tipsarevičiumi (ATP dvejetų-183) per 1 valandą 2 minutes 3:6, 4:6 pralaimėjo kroatams Franko Škugorui (ATP dvejetų-31) ir Nikolai Mektičiui (ATP dvejetų-18). Kroatai šiame turnyre yra pirmi pagal skirstymą.

Lietuvis su serbu jau pirmajame geime laimėjo varžovo padavimų seriją, bet daugiau „break pointų“ šiame sete neturėjo. Tuo tarpu kroatai antrajame geime sugebėjo atstatyti pusiausvyrą, o aštuntajame geime dar sykį laimėjo varžovų padavimų seriją ir įgijo pergalingą pranašumą.

Antrajame sete R.Berankis ir J.Tipsarevičius panaikino ankstyvą deficitą (iš 1:3 į 3:3). Deja, devintajame geime jie atsiliko 0:40 ir neišsigelbėjo, pralaimėdami savo padavimų seriją. Kroatai tuomet atitrūko 5:4 ir čia pat įtvirtino pergalę.

Mačo statistika:

Mačo statistika | Organizatorių nuotr.

Mačo statistika | Organizatorių nuotr.

Lietuvis su serbu už dalyvavimą dvejetų varžybose galės pasidalinti 6210 JAV dolerių čekį.

Antradienį R.Berankis pradės vienetų varžybas. Ten jo lauks gerai pažįstamas Izraelio atstovas Dudi Sela (ATP-146). Mačas prasidės apie 19 val. Lietuvos laiku.

ATP 250 serijos vyrų teniso turnyro Sankt Peterburge prizų fondą sudaro 1,18 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.