Anglijos „Premier“ lygoje susitikimas tarp „Aston Villa“ ir „West Ham United“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Johnas McGinnas 11-ąją minutę baudos smūgio metu atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai užgesino pavojų prie savų vartų.

Wesley 14-ąją minutę nepasinaudojo puikia galimybe pasižymėti. Pastarojo galingai smūgiuotas kamuolys galva skriejo šalia vartų.

Andrejus Yarmolenko 15-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė.

Fredericas Guilbertas 33-ąją minutę smūgiavo kamuolį galva, tačiau varžovų vartininkas Lukašas Fabianskis sėkmingai atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Markas Noble 35-ąją minutę atlikdamas perdavimą stengėsi atakos metu surasti komandos draugus, tačiau gynėjas sėkmingai sureagavo į šį epizodą ir užgesino pavojų prie savų vartų.

Arthuras Masuaku 67-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto raudona, ir „West Ham“ liko rungtyniauti dešimtyje.