„Torino“ klubas Italijos „Serie A“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje netikėtai 1:2 turėjo pripažinti „Lecce“ futbolininkų pranašumą ir šiame sezone patyrė pirmąją nesėkmę.

Filippo Falco jau 1-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo gynėjai ir „Lecce“ ataka nutrūko.

Lorenzo De Silvestri 7-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų.

Daniele Baselli 16-ąją minutę atakos smaigalyje bandė surasti Ola Aina, tačiau per stipriai smūgiavo kamuolį ir pastarasis komandos draugo nepasiekė.

Diego Fariasas 35-ąją minutę pirmasis prišoko prie varžovų vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartų tinklą išvedė „Lecce“ ekipą į priekį 1:0.

Baudos aikštelėje perdavimo sulaukęs Lorenzo De Silvestri 38-ąją atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

Andrea Belotti 58-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1.

Marco Mancosu 73-ąją minutę pirmasis prišoko prie varžovų vartininko atremto kamuolio, nukreipė jį į vartų tinklą ir vėl persvėrė rezultatą svečių naudai 1:2.

Sek 10-20 Sassuolo 13 : 30 Internazionale
Sek 10-20 Sampdoria 16 : 00 Roma
Sek 10-20 Udinese 16 : 00 Torino
Sek 10-20 Cagliari 16 : 00 SPAL
Sek 10-20 Parma 19 : 00 Genoa
Sek 10-20 Milan 21 : 45 Lecce
Pir 10-21 Brescia 21 : 45 Fiorentina