„Manchester City“
35 min.
1
:
0
Atsinaujins po sek
„West Ham“
IFBB „Diamond Cup“ varžybos | Organizatorių nuotr.

IFBB „Diamond Cup“ varžybos | Organizatorių nuotr.

 Savaitgalį Lenkijos sostinėje Varšuvoje vyko tarptautinis turnyras „Diamond cup“ (IFBB). Jame dalyvavo 6 Lietuvos atstovai. Geriausiai sekėsi Anton Zajančkovskij (Vilniaus „Fitness LT“, kultūrizmas iki 90 kg) ir Tomui Kairiui (Marijampolės „Tauras“, klasikinis kultūrizmas iki 180 cm). Jie abu buvo pripažinti absoliučiais savo kategorijų nugalėtojais ir laimėjo IFBB Elite PRO kortas.

Aukso medaliu taip pat pasipuošė Ovidijus Ringys (Vilniaus „Ultimate gym“, kultūrizmas -85 kg). Sidabrą iškovjo Vytas Jusas („Tauras“, vyrų figūra iki 176 cm). Ketvirta buvo Viktorija Sadovska (Vilniaus „Star team“, bikini iki 166 cm), o šešta Laura Maslauskienė (Jurbarko „Progresas“, kūno ftnesas virš 163 cm).

Jau kitą savaitgalį gausi Lietuvos komanda išvyksta į tarptatinį turnyrą Ispanijoje – „Arnold Classic Europe“, kur varžysis tiek mėgėjai, tiek profesionalai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool