Ispanijos rinktinė | FIBA nuotr.

Pasaulio taurę sekmadienį iškovojusi Ispanijos rinktinė yra labiausiai dominuojanti Europos komanda šiame amžiuje.

Kinijoje laimėtas aukso medalis jiems yra 13-asis. Jie per paskutinius 18 metų laimėjo penkis aukso, keturis sidabro ir tiek pat bronzos medalių.

Antrąją vietą šiame reitinge užima Jugoslavijos/Serbijos ir Prancūzijos rinktinės, kurios laimėjo po šešis medalius.

Treti yra lietuviai, jie laimėjo penkis medalius. Mūsiškiai iškovojo vieną aukso, po du sidabro ir bronzos medalių komplektą.

Toliau reitinge yra Graikijos (3), Rusijos (3), Turkijos (2), Vokietijos (2), Italijos (2) ir Slovėnijos (1) komandos.

Aha
2019-09-16 19:12:16
Lietuva ne 3, o 4!!!
Katalonija
2019-09-16 18:30:54
Ispanijos rinktines pagrinda sudare Katalonijos zaidejai.Prisiminkit rusu laikus,kas zaide pagrinde.
Hm
2019-09-16 09:12:52
Laukiam Jasikeviciaus eros prie LT rinktines vairo,truksta jo pergalingo mentaliteto,ko ir truksta musu rinktinei.