Arminas Jasikonis | Organizatorių nuotr.

Sekmadienį Kinijoje baigėsi pasaulio motokroso čempionato sezonas. Savo pasirodymą užbaigė ir lietuvis Arminas Jasikonis su „Husqvarna“ motociklu, šiemet nepraleidęs nė vieno iš 18-os etapų.

Pirmose lenktynėse Kinijoje lietuvis finišavo 6-as. Nugalėjo olandas Glennas Coldenhoffas („KTM“), aplenkęs tautietį Jeffrey Herlingsą („KTM“) ir pasaulio čempioną slovėną Timą Gajserį („Honda“).

Antrose lenktynėse jau nugalėjo J.Herlingsas, o G.Coldenhoffas tenkinosi antra vieta. Trečias finišavo šveicaras Jeremy Seeweris („Yamaha“), A.Jasikonis liko 10-as.

Lietuvis čempionatą baigė su 442 taškais ir užėmė 7-ą vietą. Tai – geriausias A.Jasikonio karjeros „MXGP“ rezultatas. Jo komandos draugas latvis Paulis Jonasas pasirodė šiek tiek geriau ir buvo 6-as (458).

Antrą kartą karjeroje „MXGP“ klasės pasaulio čempionu tapo vos 23-ejų metų slovėnas T.Gajseris, surinkęs 782 tšk. Antras buvo J.Seeweris (580), o trečias – G.Coldenhoffas (535).