Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Sevilla“ ekipa iškovojo jau trečią pergalę Ispanijos pirmenybėse, kuriose susigrąžino pirmą poziciją turnyro lentelėje. Juleno Lopetegui auklėtiniai rezultatu 1 – 0 nugalėjo „Alaves“.

„Sevilla“ šiose rungtynėse dominavo ir atliko net 18 smūgių į vartų plotą, tačiau išties pavojingų progų beveik nesukūrė.

Vienintelis rungtynių įvartis buvo įmuštas 37-ą minutę, kuomet Joanas Jordanas realizavo baudos smūgį ir jo metu nukreipė kamuolį į vartų kampą.

„Sevilla“ šiame sezone dar nepatyrė pralaimėjimo skonio. Per ketverias rungtynes J.Lopetegui komanda prarado tik du taškus ir šiuo metu tašku lenkia antroje vietoje esančius Madrido „Atletico“.

Tvarkaraštis

Pen 10-18 Granada 22 : 00 Osasuna
Šeš 10-19 Eibar 14 : 00 Barcelona
Šeš 10-19 Atlético Madrid 17 : 00 Valencia
Šeš 10-19 Getafe 19 : 30 Leganés
Šeš 10-19 Mallorca 22 : 00 Real Madrid

Turnyrinė lentelė

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Real Madrid 8 5 3 0 16 8 +8 18
2 Barcelona 8 5 1 2 20 10 +10 16
3 Atlético Madrid 8 4 3 1 7 4 +3 15
4 Granada 8 4 2 2 15 10 +5 14
5 Real Sociedad 8 4 1 3 13 9 +4 13
6 Sevilla 8 4 1 3 10 11 -1 13
7 Athletic Club 8 3 3 2 7 4 +3 12
8 Valencia 8 3 3 2 12 12 +0 12
9 Villarreal 8 3 2 3 19 13 +6 11
10 Levante 8 3 2 3 10 10 +0 11
11 Osasuna 8 2 5 1 7 7 +0 11
12 Getafe 8 2 4 2 12 12 +0 10
13 Real Valladolid 8 2 4 2 7 8 -1 10
14 Eibar 8 2 3 3 10 10 +0 9
15 Celta de Vigo 8 2 3 3 5 9 -4 9
16 Real Betis 8 2 3 3 11 16 -5 9
17 Deportivo Alavés 8 2 2 4 5 9 -4 8
18 Mallorca 8 2 1 5 6 12 -6 7
19 Espanyol 8 1 2 5 4 14 -10 5
20 Leganés 8 0 2 6 4 12 -8 2

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-18 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
10-19 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „CBET“
10-19 „Nevėžis“ 17:00 „Neptūnas“




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-19 Riteriai 13 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 10-19 Panevėžys 17 : 00 Atlantas
Šeš 10-19 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Sek 10-20 Žalgiris 19 : 00 Sūduva