Šarūnas Jasikevičius | „Stop“ kadras

Šarūnas Jasikevičius | „Stop“ kadras

 Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Turkijoje vykusiame „Gloria Cup“ turnyre iškovojo dvi pergales, sykį po pratęsimo pralaimėjo bei užėmė penktą vietą.

Paskutinėse rungtynėse žalgiriečiai 100:95 (19:25, 32:25, 22:31, 27:14) nugalėjo Bursos „Tofaš“ krepšininkus.

Po šių rungtynių „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius nebuvo patenkintas savo auklėtinių žaidimu bei teigė, kad dabar komanda pradeda naują pasiruošimo fazę.

„Manau, kad negalime būti patenkinti šiomis rungtynėmis, jos tikrai nepavyko. Atsinešimas buvo tikrai prastas, detalių vykdymas – katastrofinis. Jeigu žaidėjams jau keletą savaičių rodome tuos pačius video klipus ir nėra progreso – mane tai kažkiek gąsdinančiai nuteikia. Negaliu būti patenkintas, jeigu varžovų komanda per tris kėlinius įmeta 83 taškus. Jeigu žiūrint iš pozityvumo – ketvirtame kėlinyje jie įmetė 12 taškų. Kai reikėjo juos sustabdyti – tą padarėme, bet visumoje rungtynės nepavyko“, – sakė Š.Jasikevičius.

– Ar jaunieji žaidėjai išnaudojo savo progas šiame pasiruošimo etape?

– Yra įvairių situacijų, vieni – taip, kiti – ne. Negali būti taip, kad visi pastoviai išnaudos visas progas. Vieni eina toliau, kiti – į žemesnį lygį.

– Kas laukia toliau iki sezono pradžios?

– Pradedame naują fazę, kai reikia įjungti dar penkis žaidėjus. Keturi daugiau, mažiau žino sistemą, o J.Landale‘as atvažiuos su Australijos rinktinės idėjomis, todėl reikės, kad tos idėjos pasikeistų ir visi eitume kaip vienas kumštis. Tokia ta dalia ir procesas, žinojome, kad sugrįš rinktinių žaidėjai ir reikės iš naujo daryti komandą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jd
2019-09-15 18:16:21
Vel jis girtas
Atsakyti
Jd
2019-09-15 20:59:32
O tu vel apsimizes