Pijus Rulevičius | Mindaugo Ramanausko nuotr.

Pijus Rulevičius | Mindaugo Ramanausko nuotr.

 Lietuvos ledo ritulio rinktinėje ne vienerius metus rungtyniavęs Pijus Rulevičius baigė profesionalaus ledo ritulininko karjerą ir pasukęs į treniravimą dirbs treneriu ledo ritulio akademijoje.

Karjerą puolėjas baigė būdamas 27-erių metų po sezono SPHL lygoje, kurioje jis atstovavo „Thunderbolts“ bei „Rivermen“ klubams. Per savo karjerą jis sužaidė 23 mačus pasaulio čempionatuose (4 įvarčiai ir 4 rezultatyvūs perdavimai), o paskutinį kartą Lietuvos rinktinės marškinėlius užsivilko 2018 metais, kai Kaune su rinktine iškovojo auksą.

Dabar jo kelias pasuko į „Pro Ambitions Hockey Academy“ Hiustone, kur jis dirbs su jaunaisiais ledo ritulininkais.

„Man prireikė ne vienerių metų, kad surasčiau tinkamą trenerį, kuris mane išmokytų dalykų, kurių man reikėjo, kad įvertinčiau savo žaidimą. Mano tikslas su šia programa išmokyti šių detalių ankstesniame amžiuje, kad vaikai galėtų skirti visą dėmesį kitiems žaidimo pagrindams – čiuožimui, perdavimams ir žaidimo skaitymui“, - oficialiai akademijos svetainei kalbėjo lietuvis.

vilnius
2019-09-16 08:45:20
Buvo labai geras ledo ritulininkas, šiek tiek karjeroje jam pritrūko sekmės.Iš lietuvių JAV jaunimo lygose jis pasiekė aukščiausią lygį ir pažiurėsim kam pavyks pasiekti jo lygį. Ačiū ir Sekmės Pijau !
Atsakyti