Panevėžys
Pertrauka
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Riteriai“
Philipas De Friesas | Organizatorių nuotr.

Philipas De Friesas | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį Londone esančioje „SSE Arena“ arenoje surengtas mišrių kovos menų turnyras „KSW 50“, kurio pagrindinėje kovoje Philipas De Friesas apgynė sunkiasvorių čempiono titulą ir teisėjų sprendimu įveikė Luisą Henrique.

Kalbėdamas po pergalės, P.De Friesas apgailestavo dėl savo pasirodymo.

„Atsiprašau už savo formą. Mano kondicija nebuvo tokia, kokia turėtų būti. Kitą kartą būsiu geresnis“, – sakė P.De Friesas.

33-ejų britui P.De Friesui tai buvo šeštoji pergalė iš eilės ir 28-oji per karjerą. Jis taip pat yra patyręs 6 pralaimėjimus ir kartą kovą baigęs be nugalėtojo.

26-erių metų brazilas L.Henrique per karjerą yra patyręs 6 pralaimėjimus, iškovojęs 12 pergalių ir sykį kovą baigęs be nugalėtojo. Jam tai buvo pirmoji nesėkmė po dviejų iš eilės pergalių.


Kovą dėl pussunkio svorio kategorijos titulo laimėjo 29-erių lenkas Tomaszas Narkunas (17-3), kuris „giljotinos“ veiksmu pirmame raunde įveikė tautietį Przemyslawą Mysialą (23-10-1).


Šiame turnyre pergalę kovoje dėl laikinojo lengvo svorio kategorijos čempiono titulo iškovojo 32-ejų metų britas Normanas Parke (28-6-1-1), kuris skirtingu teisėjų sprendimu nugalėjo 31-erių metų lenką Marciną Wrzoseką (14-6).

Abu kovotojai po šios dvikovos sutarė, kad įvyks jų revanšinė dvikova.

Vėliau M.Wrzosekas atskleidė, kad antrame raunde jis susilaužė pėdą, o internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame įamžintos itin mėlynos lenko kojos.

„KSW 50“ turnyro rezultatai:

Phil De Friesas įveikė Luisą Henrique skirtingu teisėjų sprendimu (49-46, 47-48, 49-46) – to defend heavyweight title

Tomaszas Narkunas įveikė Przemyslawą Mysialą laužimo veiksmu („guillotine choke“) – Raundas 1, 4:03 – to defend light heavyweight title

Roberto Soldičius įveikė Michalą Pietrzaką vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 30-27, 29-28)

Normanas Parke‘as įveikė Marciną Wrzoceką skirtingu teisėjų sprendimu (49-46, 47-48, 49-46) – to claim interim lightweight title

Damianas Janikowski įveikė Tony Gilesą techniniu nokautu smūgias – Raundas 1, 1:24

Jasonas Radcliffe‘as įveikė Antonį Chmielewskį vieningu teisėjų sprendimu

Dricusas Du Plessisas įveikė Joiltoną Santosą techniniu nokautu smūgias – Raundas 2, 3:04

Aleksandra Rola įveikė Catherine Costigan techniniu nokautu alkūnėmis – Raundas 2, 0:50

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.