Divockas Origi | Scanpix nuotr.

Divockas Origi | Scanpix nuotr.

Nors „Liverpool“ šeštadienį rezultatu 3 – 1 susitvarkė su „Newcastle United“ ir iškovojo penktą pergalę iš eilės, tačiau ją apkartino puolėjo Divocko Origi trauma.

Belgas sulaukė Jurgeno Kloppo pasitikėjimo ir rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, tačiau dar nesibaigus pirmam kėliniui buvo priverstinai pakeistas.

Po rungtynių „Liverpool“ strategas patvirtino, kad D.Origi patyrė čiurnos traumą, tačiau vylėsi, kad ji nėra tokia sunki, kaip ti iš pradžių pasirodė.

„Gaila, bet Divockas pakreipė savo čiurną ir turėjo būti anksti pakeistas. Mes visi tikimės, kad tai nėra labai rimta ir kad jis būtų galėjęs tęsti rungtynes. Jis to norėjo, tad galbūt tai yra geras ženklas, jog trauma nėra rimta. 

Jam bus atlikti nuodugnūs tyrimai, jis buvo tikrai geros sportinės formos, todėl tikiuosi, kad jam viskas bus gerai.

Tai buvo mano sprendimas leisti jam pradėti rungtynes startinėje sudėtyje šalia Sadio Mane. Jau matėme anksčiau, kad tai gerai veikia, tačiau tai neveikė šį kartą prieš taip giliai besiginančią komandą. Todėl mes ir pakeitėme vėliau savo žaidimą“, - teigia J.Kloppas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.