Panevėžys
38 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Riteriai“
Rokas Baciuška | Organizatorių nuotr.

Rokas Baciuška | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį Latvijoje prasidėjo devintasis Pasaulio ralio-kroso čempionato etapas. Antrą kartą iš eilės Rokas Baciuška buvo nepralenkiamas po pirmosios „WorldRX“ dienos.

Po dviejų kvalifikacijos važiavimų „GCK Academy“ komandai atstovaujantis lietuvis Rokas Baciuška pirmauja „WorldRX“ Latvijos etape.

„Šiandien esame laimingi. Latvijos trasą žinau labai gerai. Oro sąlygos palankios. Gal kažkiek nepasisekė antrojoje kvalifikacijoje, bet nepaisant to, galutinis rezultatas yra geras, mes pirmi. Ryt laukia kita lenktynių dieną. Pradėsime viską nuo pradžių“, - sakė R. Baciuška po pirmosios dienos Latvijoje.

Pirmojoje kvalifikacijoje R. Baciuška buvo nepralenkiamas. Jis šioje kvalifikacijoje buvo greičiausias. Antrojoje kvalifikacijoje savo važiavime buvo ketvirtas, tačiau susumavus pirmosios ir antrosios kvalifikacijos rezultatus, bendrosios įskaitos lyderio pozicijos neprarado.

Antras Latvijos etape liko Nicolas Gronholmas, o trečioji vieta kol kas priklauso kitam „GCK Academy“ komandos nariui, lietuvio kolegai, Antonui Marklundui.

Čempionato lyderis Anreasas Bakkerudas kol kas yra ketvirtas, o broliai Kevinas Hansenas ir Timmy‘as Hansenas kol kas tik –  penktas ir keturioliktas.

Ryt visų dalyvių laukia dar viena lenktynių diena. Dalyviai savo pasirodymus pratęs dar dviejuose kvalifikacijose. Trečioji kvalifikacija startuos 10 val., ketvirtoji – 11:50val.  Susumavus visų keturių kvalifikacijų rezultatus, pirmi dvylika geriausią rezultatą pademonstravusių dalyvių „Supercar” klasėje pratęs savo pasirodymus pusfinalyje ir finaluose.

Sekmadienį Pasaulio ralio-kroso čempionato devintąjį etapą bus galima pamatyti tiesioginės transliacijos metu per  TV6 kanalą. Transliacijos pradžia – 15 val.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Darkogi
2019-09-14 18:29:17
Jus rimtai? kažkur gale naujiena. Baciuska antra etapą važiuoja nuostabiai, o jus ji dar čia gale laikote? Kalbant apie lietuvių komanda, tai siaubas tas Furazhkin, ciuvas tiek grybauja, kad baisu.
Atsakyti
Remas
2019-09-14 18:55:16
Tai kad nieko tie kvalai negarantuoja dar.
Darkogi
2019-09-14 21:09:52
Negarantuoja, bet kuris lietuvis World Class Rallycross RX yra? Tarp rimtu lenktyninkų važiuoja, ne taip kaip Vanagas.
Remas
2019-09-14 21:14:42
Jo, bet kai išėjo iš čempo Loebas, Solbergas ir Kristoffersenas tai kažkiek ažiotažo prarado.