„Kauno Žalgirio“ ir „Palangos“ rungtynės | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai ir toliau renka taškus Lietuvos A lygoje, kur iškovojo jau ketvirtą pergalę iš eilės. Šį kartą jie rezultatu 3 – 2 nugalėjo „Palangą“.

Puikiai rungtynes namuose pradėjusi „Palanga“ jau trečią minutę išsiveržė į priekį, kuomet Giorgis Diakvnišvilis įspūdingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus.

Netrukus „Kauno Žalgiris“ išlygino rezultatą, kai 15-ą minutę Deivydas Matulevičius sulaukė gero perdavimo iš aikštės gilumos ir galingu smūgiu nuginklavo vartininką – 1 – 1.

Prieš pirmo kėlinio pabaigą „Palanga“ galėjo vėl išsiveržti į priekį, kai 41-ą minutę Yao N‘Goranas uždirbo vienuolikos metrų baudinį, tačiau jo Josipas Jurjevičius nerealizavo.

Vos prasidėjus antram kėliniui „Kauno Žalgiris“ mušė dar vieną įvartį. 48-ą minutę po pakelto kampinio Arūnas Klimavičius pasinaudojo vartininko klaida ir smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus.

51-ą minutę Y.N‘Goranas uždirbo dar vieną baudinį, o šį kartą pats stojęs prie vienuolikos metrų žymos išlygino rezultatą – 2 – 2.

79-ą minutę „Kauno Žalgiris“ visgi išplėšė pergalę, kai nors ir „Palangos“ vartininkas atrėmė Jurijaus Bušmano smūfį, šalia buvęs D.Matuleviius pelnė lemiamą įvartį – 3 – 2.

Pen 03-12 Riteriai 18 : 00 Banga
Šeš 03-13 Hegelmann Litauen 13 : 00 Sūduva
Šeš 03-13 Žalgiris 15 : 00 Dainava
Sek 03-14 Kauno Žalgiris 13 : 00 Nevėžis
Sek 03-14 Panevėžys 15 : 00 Džiugas Telšiai