Karimas Benzema | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ antrajame kėlinyje vos neiššvaistė turėtos persvaros, tačiau galiausiai įveikė „Levante“ rezultatu 3 – 2 ir iškovojo antrą pergalę Ispanijos pirmenybėse.

Abu kėliniai Zinedino Zidano auklėtiniams buvo labai skirtingi, o pirmasis be abejonės buvo žymiai geresnis. Jo metu „Real“ pelnė tris įvarčius.

Madrido klubą į priekį išvedė Karimas Benzema, kuris sužaidus maždaug pusvalandį savo sąskaitoje turėjo jau du taiklius smūgius. 25-ą minutę prancūzas pasinaudojo Danielio Carvajalio perdavimu ir tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą. 31-ą minutę jis padvigubino persvarą, kai pasinaudojęs Jameso Rodriguezo perdavimu ir nuginklavo vartininką – 2 – 0.

Dar nesibaigus pirmam kėliniui „Real“ dar kartą privertė „Levante“ vartininką traukti kamuolį iš tinklo. 40-ą minutę brazilas Casemiro po Junioro Viniciuso perdavimo mušė kamuolį jau į tuščius vartus.

Antrajame kėlinyje „Real“ taip pat kūrė progas, tačiau įvarčius mušė „Levante“. 49-ą minutę rezultatą sušvelnino Borja Mayoralis, kuris po puikaus komandos draugo perdavimo pasiuntė kamuolį į vartus.

58-ą minutę geros progos neišnaudojo K.Benzema, kuris galėjo užbaigti vadinamąjį „hetriką“. 62-ą minutę Madrido klubas pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau po VAR peržiūros įvartis nebuvo įskaitytas.

66-ą minutę po traumos sugrįžęs Edenas Hazardas taip pat buvo arti įvarčio, tačiau varžovų vartininkas po įspūdingo šuolio atlaikė belgo smūgį.

75-ą minutę „Levante“ mušė dar vieną įvartį ir atsidūrė vos per vieną žingsnį nuo „Real“. Tuomet oro dvikovą laimėjo Gonzalo Melero, kuris tiksliu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus – 3 – 2.

Jau pridėto laiko metu B.Mayoralis sulaukė auksinės progos išlyginti rezultatą, tačiau ja nepasinaudojo, visgi jo smūgį atlaikė Tibo Kortua.