Kazlauskas | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

Kazlauskas | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

Lietuvos rinktinė po Pasaulio taurės turnyro liko be vyriausiojo trenerio, kai iš savo posto pasitraukė Dainius Adomaitis.

Tarp kandidatų perimti trenerio vairą krepšinio specialistų buvo minimas Jonas Kazlauskas, tačiau jis 24sek.lt žurnalistui Kęstučiui Rimkui sakė, kad komandos netreniruos.

„Ne, aš jau užverčiau šį puslapį.

Dar prieš Rio olimpines žaidynes sakiau, kad tai mano paskutinės varžybos su Lietuvos rinktine. Tai buvau nusprendęs, tik eidamas į mūšį negalėjau skalambyti vyrams, kad jie gailėtų manęs. Bet mano aplinka sprendimą žinojo.

Užtenka. Aš jau dešimt metų atidaviau rinktinei. Tai čia vien vyrų rinktinei. Jei paimtumėte ir jaunimo komandas – dar daugiau. Yra kitų gerų trenerių“, - sakė D.Adomaitis.

Lietuvos rinktinė Pasaulio taurės turnyre užėmė devintąją vietą. 

quNNcy
2019-09-14 21:59:34
s na as irgi linkes nesutikti su tavimi,jv ir saboniukas tikrai neprastai atrode,egis puikiai viska surase,turime jaunimo,duot zaisti reikia ir noreciau tik vieno,kad galu gale pradedu zaidejus mokyt individuliai kaip tai daro amerekiciai,ten pas juos belekas gali primest tu tasku imant nuo pirmos iki penktos pozicijos,o pas mus buna vienas ar 2 zaidejai individuliai stiprus,neretai pries musu jona yra dvigubina ginyba,beje sioka tokia pastabele,visi jaunesni kurie dingsta is lt veliau tampa gero kalibro zaidejais
Atsakyti
s
2019-09-14 14:38:29
Statyk tu koki tik nori treneri, nera zaideju normaliu sabui dar patirties reik nes perdeg, JV tik pries silpnesnius centrus gali kazka isgimdyti Kalnas, maciulis ir Seibutis tik del kompanijos ten gali buti imami, pasene, vieninteliai grigonis ir lekavicius gali zaisti. O treneriui kuris bus toka durns kad apsiimtu toki sudo pilima gili uzuojauta
Atsakyti
to s
2019-09-14 16:45:38
viska puikiai surasiai. tiesiog ne visiems vaikams patinka tokia tiesa
egis
2019-09-14 17:39:53
Yra tų gerų žaidėjų Lietuvoj ir nereikia čia to pesimizmo viešint,jau po šio sezono bus galima palaipsniui atjaunint rinktinę įtraukiant į kandidatų sudėtį bent jau a
egis
2019-09-14 18:01:46
Nereikia skleist to pesimizmo, kai yra tų jaunų talentingų žaidėjų, jau po šio ateinančio sezono rinktinę galima bus atjaunint palaipsniui įtraukiant į kandidatų sąrašą G.Masiulį, A.Kulboką, T.Sedekerskį, A.Veličką, R.Jokūbaitį, L.Birutį. ,o M.Gebenas ir R.Giedraitis žaisdami Eurolygos klubuose turės galimybių dar pagerint žaidimą. Jei Lietuvos biurokratai sugebės pagaliau suprast, kad ne visuomet reikia vadovautis vien tik Konstitucijoj esančiais įstatymais ir pagaliau suteiks Lietuvos pilietybę I.Brazdeikui, o ne reikalaus iš 20-čio žaidėjo ypatingų nuopelnų Lietuvai, tai turės rinktinė ir dar vieną NBA žaidėją ir nereikia lot nuolat, kad "nieko gero" rinktinei nedavė J.Valančiūnas su D.Saboniu būdami vieni iš labiausiai naudingų žaidėjų, Su Australija D.Sabonis sužaidė vienas iš geriausių rungtynių Pasaulio taurėj, J.Valančiūnas buvo tikras lyderis prieš Prancūziją, todėl nereikėtų nuolat spjaudyt ant žaidėjų be kurių rinktinė būtų sutriuškinta, o ne pralaimėjus vos keliais taškais, o rungtynes su Prancūzija buvo įmanoma laimėt po pratęsimo, jei ne teisėjų grubi klaida, nes paskutinė Lietuvos rinktinės ataka esant lygiam rezultatui ar varžovam pirmaujant dviem taškais, skiriasi nuo bandymo išlygint rezultatą metant tritaškį per paskutines sekundes.
FF
2019-09-14 10:17:15
apsimyze straipsniu rasytojai visada klaidos kur.va
Atsakyti
kas?
2019-09-14 09:56:08
tai cia adomaitis sake ar Jonas bl?
Atsakyti
Jd
2019-09-14 10:01:25
Dink nac.hui
Dzikas
2019-09-14 12:36:06
Jonas Adomaitis gi
Jd
2019-09-14 09:45:48
Lo.pas jis yra
Atsakyti