Alexas Sandro | Scanpix nuotr.

Alexas Sandro | Scanpix nuotr.

Futbolininkų vakarėliai dažniausiai yra daug labiau pašėlę nei įprastų žmonių. Neretai galima išgirsti, kaip jie per vieną vakarėlį ar vieną vakarienę išleidžia keliasdešimt tūkstančių eurų, tačiau ne visi jie yra tokie išlaidūnai.

Štai iš kuklios šeimos kilęs Turino „Juventus“ gynėjas Alexas Sandro teigia jaučiantis kaltę kaskart, kai per vieną vakarą išleidžia 300 ar 400 eurų.

„Kai prisijungiau prie „Atletico Paranaense“ jaunimo komandos, uždirbdavau po 90 eurų per mėnesį. Mano pirmasis didelis pasiekimas futbole buvo tuomet, kai pradėjau uždirbti po 270 eurų. Juos atiduodavau savo tėvams, kad jie galėtų susimokėti už namus. Galėdavau už tuos pinigus ką nors nusipirkti, tačiau norėdavau padėti savo šeimai.

Dažnai, kai išeinu pavalgyti su savo šeima, išleidžiu 300 ar 400 eurų. Tuomet pagalvoju, kiek tai yra verta braziliškais pinigais ir jaučiuosi kaltas, kad per vieną vakarą išleidau tiek daug pinigų“, - teigia kuklumo nepraradęs futbolininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

D
2019-09-22 23:42:42
straipsnis be ryšio.. bent jau butu parašę kiek dabar uždirba..
Atsakyti
toto0949
2019-09-14 03:31:38
O dar sako kad pinigai sugadina žmones
Atsakyti