Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Į po rinktinių pertraukos sugrįžusią Anglijos „Premier“ lygą „Manchester United“ žengs su nuostoliais. Jie rungtynėse su „Leicester City“ turės verstis be dviejų traumas patyrusių futbolininkų.

Komandos treneris Ole Gunnaras Solskjaeras patvirtino, kad susitikime su „lapėmis“ tikrai nedalyvaus traumas besigydantys Paulis Pogba ir Anthony Martialis.

Visgi „raudonieji velniai“ turi ne tik blogų naujienų, kadangi rungtynėse greičiausiai galės dalyvauti  anksčiau taip pat sužeidimus gydęsi Aaronas Wan-Bissaka ir Jesse Lingardas.

„Mūsų traumų gydymo padalinys buvo užsiėmęs, netgi tebėra užsiėmęs. Tad mes nelabai žinome, kurie futbolininkai bus pasirengę rungtynėms. Galbūt Aaronas ir Jesse galės žaisti, bet tai yra viskas, ką galiu pasakyti apie traumuotus futbolininkus. Visgi negaliu pažadėti net ir to, kad šie du vaikinai tikrai žais.

Rungtynės su „Leicester City“ visuomet yra sunkios, kadangi tai yra klubas, kuris nori prasibrauti tarp keturių stipriausių lygos komandų. Jie turi gerus žaidėjus, aukščiausio lygio trenerį, kuris jau yra įrodęs savo vertę. Brendano Rodgerso komandos visuomet žaidžia su kamuoliu, todėl mes turėsime labai gerai pasirodyti, kad iškovotume tris taškus. 

P.Pogba tikrai nebus pasiruošęs, nebent įvyks koks nors stebuklas ir jis per naktį pasveiks. Jis pastaruoju metu nebuvo pasirengęs šimtu procentų treniruotis.

Tikiuosi, kad daugiau žaidėjų bus pasirengę kitos savaitės rungtynėms su „West Ham United“, Paulis ir Anthony įeina į šią kategoriją“, - teigia O.G.Solskjaeras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga