Danas Sodaitis l Manto Stankevičiaus nuotr.

Danas Sodaitis l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Spausk gazą, kol jaunas“ – šypsojosi Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos vicečempionas Danas Sodaitis, nulipęs nuo savo plieninio žirgo „Honda CBR 900 RR Fireblade“. – Dar jaučiuosi labai jaunas“.

Trisdešimtmetis sportininkas ketvirtadienio vakarą „Nemumo žiedo“ trasoje sėdo ant to paties motociklo, kuriuo važiuodamas prieš šešerius metus patyrė lemtingą avariją, po kurios nevaldo dešinės rankos.

Pirmasis važiavimas trasoje ketvirtadienį buvo sėkmingas, tačiau antrajame „Parateam“ narys D.Sodaitis nesuvaldė motociklo ir išvažiavo iš trasos.

„Patikrinau ribas, – besivalydamas žvyro dulkes nuo kostiumo ir apžiūrinėdamas kiek nubrozdintą motociklą sakė D. Sodaitis po nedidelio incidento. – Gal kiek įsidrąsinau. Bet nieko, viskas gerai. Varom toliau“.

Trečiasis važiavimas D. Sodaičiui baigėsi pasivažinėjimu greitosios pagalbos automobiliu, o motociklą į pasirengimo startams zoną parvežė specialusis transportas.

Tik žengęs iš greitosios pagalbos automobilio D.Sodaitis kiek šlubčiodamas nuskubėjo apžiūrėti savo „Hondos“. „Šiek tiek špakliaus, grunto – ir viskas čia bus gerai, – po visų bandymų kalbėjo D. Sodaitis. – O daugiausiai velnių, žinoma, gavau nuo mamos. Tačiau džiaugiuosi, kad mama viską supranta. Kristi, suklupti nėra blogai, svarbiausia atsikelti ir eiti tolyn“.

Daugiau – vaizdo siužete:

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.