Scola | FIBA nuotr.

Scola | FIBA nuotr.

Paskutiniame kėlinyje šou surengęs Luisas Scola nužudė varžovus ir atvedė Argentinos rinktinę į Pasaulio taurės finalą.

Pietų Amerikos atstovai 80:66 (21:18, 18:14, 21:16, 20:18) įveikė Prancūzijos krepšininkus.

Argentina finale susitiks su Ispanija, o Prancūzija dėl trečiosios vietos žais su Australija.

Argentinos rinktinė pirmavo 11 taškų persvara, kai L.Scola pataikė du tritaškius, vėliau jis dar realizavo abu baudų metimus ir komanda likus žaisti 1:57 minutei pirmavo 76:60.

39 metų aukštaūgis iš viso pelnė 28 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir surinko 32 naudingumo balus.

Argentina didžiąją rungtynių dalį buvo priekyje, o beveik visą antrąją mačo pusę turėjo dviženklį pranašumą.

Prancūzijos rinktinei Evanas Fournier pelnė 16 taškų, bet jis pataikė tik šešis metimus iš 17.

Argentina: Luisas Scola 28 (13 atk. kam.), Gabrielis Deckas 13, Facundo Campazzo 12, Luca Vildoza 10, Nicolas Laprovittola 7.

Prancūzija: Evanas Fournier ir Frankas Ntilikina po 16, Nando De Colo 11, Louisas Labeyrie 8.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool