„Lietkabelis“
II kėlinys, 4 min.
32
:
35
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Treniruotė | Organizatorių nuotr.

Treniruotė | Organizatorių nuotr.

 Sporto ir geros savijautos treneris Jean Claude šeštadienį, rugsėjo 14 d., vėl miestui dovanoja pusdienį motyvacijos. Rotušės aikštėje Vilniuje nuo 10 iki 14 val. vyks renginys „The City Workout is Back“. 

Ankstyvą pavasarį sukvietęs mėgstančius sportuoti aktyvius žmones į Rotušės aikštę, treneris šią rudens treniruotę vadina savotišku treniruočių lauke uždarymu.

„Besikeičiantis oras visai nereiškia, kad turime sumažinti savo intensyvumą, tiesiog kiekvienas suraskime kitokią formą, kuri mus džiugins. Galbūt jums patiks ausinuke klausyti motyvacinių kalbų ant bėgimo takelio, gal skirsite kartą per savaitę tempimo pratimams jogos studijoje, o gal sekmadieniais prisijungsite prie savotiškos „diskotekos“ mano bendruomenėje. Visiškai nesvarbu, mes kiekvienas tiesiog turime neprarasti laiko, kurį skiriame sportui, o tai reiškia sau“, – sako pirmoios treniruotės metu daugiau nei pusė tūkstančio žmonių nemokamoje treniruotėje sulaukęs J. Claude.

Pasak jo, renkantis rudeninį sportą svarbu atkreipti dėmesį į jo intensyvumą ir kiekvieno asmeninį dienos fizinį krūvį. Trenerio nuomone, nereikėtų skirti laiko vien kardio treniruotėms, bet ir nemanyti, kad apsiribojant pilates treniruotėmis pakankamai treniruosite savo širdį.

„Kaip ir visur gyvenime, patariu atrasti balansą. Skirkite sau dvi arba tris valandas per savaitę ir jų metu rinkitės tai, kas pripildo jus energijos, kitaip sakant „pakrauna“. Net jeigu į tokią treniruotę einate koja už kojos, labiausiai vertinkite akimirką, kaip jaučiatės po jos“, – pataria asmenines ir grupines treniruotes organizuojantis sporto treneris.

Jis teigia, kad rudenį dažniausiai klientai nesiima siekti didelių tikslų, tai paliekama žiemos laikotarpiui ir sako, kad svarbus yra ne galutinis tikslas, o pajusti momentą, kada jaučiatės geriausiai.

„Sportuokite su vaikais, meskit iššūkį savo antrajai pusei, pakvieskit į treniruotę kaimyną ar draugą. Taip sportuoti bus dar įdomiau. Visų svarbiausia, nepamirškite, kad svarbiausias laikas yra tas, kurį skiriate sau“, – motyvuoja Jean Claude.

Nemokama treniruotė šį šeštadienį Rotušės aikštėje prasidės 11:30 val. Ji skirta įvairaus sportinio pasirengimo žmonėms.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų