Vladimiras Putinas ir Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

Vladimiras Putinas ir Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

Praėjusį šeštadienį visų kovinio sporto gerbėjų akys krypo į Abu Dabį (Jungtiniai Arabų Emyratai). Ten vyko „UFC 242“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras, kuriame į narvą po diskvalifikacijos sugrįžo vienas labiausiai dominuojančių kovotojų rusas Chabibas Nurmagomedovas.

Rusas dar kartą įrodė, kad yra kol kas nesustabdoma jėga MMA pasaulyje. Nuo kovos pradžios dominavęs C.Nurmagomedovas trečiojo raundo viduryje smaugimo veiksmu nugalėjo amerikietį Dustiną Poirier, turėjusį laikinąjį čempiono diržą. C.Nurmagomedovas išsaugojo pagrindinį UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą.

Ketvirtadienį C.Nurmagomedovą priėmė pats Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. Jau ne pirmą kartą čempioną pasikvietęs šalies lyderis sveikino kovotoją su pergale.

„Noriu pasveikinti tave. Tai buvo solidi kova prieš stiprų ir nuožmų varžovą“, - kalbėjo V.Putinas.

C.Nurmagomedovas tuomet netiesiogiai įgėlė Conorui McGregorui: „Taip, varžovas buvo stiprus ir garbingas. Šį kartą koviausi prieš žmogų, kuris mane gerbė.“

„Taip, viskas priklauso nuo žmogaus, bet, savaime suprantama, profesionalus sportininkas taip ir turėtų elgtis. Tavo pergalė nekėlė abejonių. Žiūrėjau kovą. Laimėjai smaugimo veiksmu. Tai buvo klasikinis veiksmas. Tu viską atlikai taip, kaip ir priklauso. Nespaudei jam gerklės, o laikei jį už kaklo iš abiejų pusių. Viskas buvo atlikta sąžiningai“, - pridėjo V.Putinas.

C.Nurmagomedovas trumpai prisiminė momentą antrajame raunde, kai D.Poirier stovėsenoje kiek sužeidė rusą: „Antrajame raunde leidau jam pataikyti... Tada išgirdau griežtą savo tėvo balsą, kad grąžinčiau kovą į parterį.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų