Tysonas Fury | Youtube.com nuotr.

Tysonas Fury | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) įvyks sunkiasvorių bokso kova tarp 31-erių metų brito Tysono Fury (28-0-1, 20 nokautų) ir 28-erių metų švedo Otto Wallino (20-0-0, 13 nokautų, 1 anuliuota kova). Buvusiam pasaulio čempionui T.Fury tai turėtų būti paskutinė pasiruošimo kova prieš antrąjį susitikimą su amerikiečiu Deontay Wilderiu, kuris numatytas 2020 m. vasarį.

Savo populiarumą už Atlanto ir toliau bandantis didinti T.Fury pasirodė „Hotboxin‘“ laidos eteryje, kur kalbėjosi su legendiniu boksininku Mike‘u Tysonu. Kaip įprasta, M.Tysono klausimai pašnekovui buvo gana neįprasti.

„Kaip manai, ar agentas tau suorganizuotų vaidmenį kokiame nors filme?“, - paklausė M.Tysonas.

T.Fury atsakas buvo linksmas: „Tiesą pasakius, nelabai, nors niekada negali žinoti, ką atneš ateitis. Jei tai būtų pornografinis filmas, tada galbūt.“

Britas taip pat prisiminė savo pergalę prieš ukrainietį Vladimirą Kličko. Tuomet pasaulio čempionu tapęs ir savo svajonę įgyvendinęs T.Fury patikino, kad po tokios pergalės prarado gyvenimo tikslą.

„Gyvenime išgyvenau daug tragedijų. Klystkeliais nenuėjau tik todėl, kad mane motyvavo noras tapti sunkiasvorių pasaulio čempionu. Vieną dieną jie atėjo ir pasakė, kad kovosiu su Vladimiru Kličko dėl pasaulio čempiono diržo. Pagalvojau, kad laimėjęs prarasiu gyvenimo tikslą. Ėjau į ringą žinodamas, kad viskas gali baigtis katastrofiškai. Dar prieš kovą jaučiau depresiją. Sakiau savo tėčiui ir broliams, kad po šios kovos turbūt niekada nebežengsiu į ringą. Jie negalėjo tuo patikėti, bet aš jiems sakiau, kad prarandu motyvaciją boksuotis. Kova galiausiai įvyko. Aš laimėjau. Džiaugiausi gal 5 minutes. Tada nuėjau į rūbinę ir pagalvojau – o kas toliau? Viskas jau baigėsi? Turiu 5 čempiono diržus, nugalėjau antrą ilgiausiai sunkiasvorių bokse karaliavusį kovotoją per istoriją. Nebeturėjau jokio tikslo. Psichologiškai buvau pribaigtas. Nuo tada gyvenau iliuzijų pasaulyje. Maniau, kad pasaulis sukasi tik apie mane, maniau, kad esu visų sričių karalius. Norėjau geriausios merginos pasaulyje, geriausios vietos restorane, geriausio automobilio. Negalėjau pasimylėti su užtektinai merginų, negalėjau turėti užtektinai kovų ir pan.“, - prisiminė T.Fury.

Visas interviu su T.Fury:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton