Henrikas Žustautas | Sauliaus Čirbos nuotr.

Henrikas Žustautas | Sauliaus Čirbos nuotr.

 Tokijuje (Japonija) ketvirtadienį prasidėjo bandomosios baidarių ir kanojų irklavimo varžybos. Jos skirtos būsimųjų olimpinių žaidynių organizatoriams ir sportininkams, norintiems pasiruošti kitų metų startams Tokijuje.

Pirmąją dieną pasirodė ir lietuviai Henrikas Žustautas bei Vadimas Korobovas. Įprastai jie dvivietę kanoją irkluoja su kitais partneriais, bet šį kartą sėdo į vieną valtį ir 1000 m įveikė per 4 min. 10.775 sek. To užteko trečiai vietai pirmajame atrankos plaukime. Lietuviai pateko į pusfinalį, o tiesiai į A finalą žengė vokiečiai Yulas Oeltze ir Peteris Kretschmeris (4:01.873) bei kanadiečiai Rolandas Varga ir Connoras Fitzpatrickas (4:05.827).

Prieš varžybas Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija skelbė, kad H.Žustautas irkluos dvivietę kanoja su įprastu porininku Ilja Davidovskij, tačiau varžybų organizatoriai pateikė kitą informaciją.

Tokijuje savo startų dar laukia baidarininkai Arturas Seja, Mindaugas Maldonis ir Andrejus Olijnikas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų