Bogdanovičius | FIBA nuotr.

JAV rinktinės nesėkmės Pasaulio taurės turnyre nesibaigė.

Greggo Popovičiaus auklėtiniai 89:94 (7:32, 33:12, 28:27, 21:23) nusileido Serbijos krepšininkams ir dabar kovos dėl septintosios vietos pirmenybėse.

Šių komandų varžovai paaiškės po Lenkijos ir Čekijos akistatos.

Amerikiečiai pirmą kartą nuo 2002 metų pralaimėjo dukart iš eilės.

Serbai per pirmąjį kėlinį praleido tik septynis taškus ir jame susikrovė 25 taškų persvarą, bet antrajame ketvirtyje dominavo amerikiečiai ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė keturi taškai.

Paskutiniojo kėlinio pradžioje serbai buvo įgiję dviženklį pranašumą, bet mačo nugalėtojas sprendėsi paskutinę minutę.

Likus žaisti 59 sekundėms Kemba Walkerio tritaškis sumažino skirtumą iki keturių taškų. Kitoje atakoje Bogdanas Bogdanovičius pataikė vieną baudos metimą ir serbai per likusį laiką pergalės nepaleido.

Šios komandos prieš pirmenybių pradžią buvo vadinamos pagrindinėmis favoritėmis.

B.Bogdanovičius nugalėtojams pelnė 28 taškus, o pralaimėjusiųjų gretose su 22 taškais rezultatyviausias buvo Harrisonas Barnesas.

JAV rinktinė: Harrisonas Barnesas 22, Kemba Walkeris 18, Khrisas Middletonas 16, Mylesas Turneris 10, Donovanas Mitchellas 9, Joe Harrisas ir Jaylenas Brownas po 9.

Serbijos rinktinė: Bogdanas Bogdanovičius 28, Vladimiras Lučičius 15, Vasilje Micičius 10, Nikola Jokičius ir Stefanas Jovičius po 9, Nemanja Bjelica ir Bobanas Marjanovičius po 8.

S
2019-09-12 18:25:13
Cia sitos rungtynes buvo visiskai pofik jav mates kaip saugojo save kad tik traumos nebutu
KK
2019-09-12 18:00:18
Jo dar galetu kampinius pakeldinet ivest, kad gaudytu po kase ir aleyoopu arba dejimu uzbaigtu.
KOMENTUOTI
2019-09-12 16:55:36
Fibai dar yra kur pasistengti (ilisti futbolui siknon). Reikia ivesti pora teiseju su veliavelem, kad fiksuotu nuosales. Taisykles irgi patobulinti. Jeigu kamuolys palieka galine linija nuo besiginancios komandos - puolanti komanda issispiria kamuoli is kampo. Nebestabdyti laiko. Jeigu per rungtynes ivyksta daug pauziu - prideti laiko, bet tik tiek, kad per prideta laika turtingesne teiseju tempiama komanda laimetu. Olimpines zaidines? Kam ju nx reikia, ten gali jaunimas pasireikst.