14
Atsinaujins po sek
„Barcelona“
Velička | Organizatorių nuotr.

Prienų „CBet“ ekipa iškovojo trečiąją pergalę pasiruošimo cikle. Prieniškiai namuose 80:64 (13:14, 19:16, 24:17, 24:17) nugalėjo Saratovo „Avtodor“ komandą.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavo Martynas Varnas, pelnęs 18 taškų (4/6 trit.), atkovojęs 6 ir perėmęs 2 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Šiame susitikime Karolis Guščikas ir Devonas Van Oostrumas registruoti nebuvo.

Rungtynes abi komandos pradėjo itin nerezultatyviai ir po pirmojo kėlinio „CBet“ atsiliko minimaliu skirtumu (13:14). Antrąjį ketvirtį taikliu tolimu metimu baigęs Mindaugas Lukauskis išvedė prieniškius į priekį – 32:30.

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę „CBet“ krepšininkai prieš ketvirtąjį kėlinį atitrūko (56:47), o lemiamame ketvirtyje dėjo tašką rungtynėse – 80:64.

„CBet“: Martynas Varnas (4/6 trit.) 18 tšk., Arnas Velička (7 rez. perd.) 17 tšk., Rokas Stankevičius 14 tšk., Skylaras Spenceris (7 atk. kam.) 12 tšk., Regimantas Miniotas 8 tšk., Vaidas Čepukaitis 6 tšk., Mindaugas Lukauskis 3 tšk., Gediminas Maceina 2 tšk., Tomas Digbeu ir Ernestas Mankauskas taškų nepelnė.

„Avtodor“: Mouhammadou Jaiteh (11 atk. kam.) 14 tšk., Isaiah Hicksas 13 tšk., Elginas Cookas (11 atk. kam.) 11 tšk., Rayvonte Rice’as 10 tšk.