Avarija | Organizatorių nuotr.

Avarija | Organizatorių nuotr.

 Belgijoje surengtose „Formulės 2“ lenktynėse įvyko tragiškas incidentas, sukrėtęs visą autosporto bendruomenę.

Prancūzas Antoine‘as Hubertas išlėkė iš trasos ir rėžėsi į barjerus. Jo bolidas po kontakto sukosi link trasos, kai į jį rėžėsi 257 km/val. greičiu važiavęs JAV atstovas Juanas Manuelis Correa. Abu bolidai buvo visiškai sumaitoti ir subyrėjo į dvi dalis. Lenktynės netrukus buvo nutrauktos ir nebepratęstos, o medikai skubėjo suteikti pagalbą sportininkams.

A.Hubertas ir J.M.Correa greitai buvo išgabenti į medicinos centrą. Deja, praėjus 83 minutėms po incidento gydytojai konstatavo prancūzo mirtį. A.Huberto kūnas buvo nugabentas į jo gimtąjį miestą Šartrą. Ten antradienį prancūzas ir atgulė amžino poilsio.

Kito avarijos dalyvio – J.M.Correos – būklė kurį laiką nesikeitė, bet praėjus savaitę nuo avarijos amerikiečiui buvo sukelta dirbtinė komos būsena. Teigiama, kad J.M.Correos būklė yra kritinė, bet stabili. Jis avarijos metu susilaužė abi kojas ir patyrė stuburo traumą.

Praėjusį savaitgalį Moncoje (Italija) vykusiose „Formulės 3“ lenktynėse siaubingą avariją patyrė Alexanderis Peroni, kurio bolidas pakilo į orą ne vieną metrą. Laimei, sportininkas išgyveno šią šiurpią avariją, sparčiai sveiksta ligoninėje, o jo gyvybei grėsmė negresia. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 12-09 West Ham United 22 : 00 Arsenal
Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United