Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 Praėjusį šeštadienį rusas Chabibas Nurmagomedovas užtikrintai apgynė UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą. Iš karto po kovos imta spėlioti, kas turėtų tapti kitu ruso varžovu ir beveik visi vienbalsiai sutiko, kad tokios teisės nusipelnė Tony Fergusonas.

Pats UFC prezidentas Dana White‘as patikino, kad T.Fergusonas yra „kitas eilėje“ kovoti dėl titulo. Visgi, jis taip pat pateikė ir scenarijų, pagal kurį kitu C.Nurmagomedovo varžovu galėtų tapti airis Conoras McGregoras.

„Tony yra kitas eilėje. Jei jis sutiks kovoti. Pažiūrėsime, kuo visa tai baigsis. Neaišku, kada Chabibas ir Tony norės kovoti. Taip, Tony turi pirmumo teisę į kovą dėl titulo, bet jei dėl kokių nors priežasčių jis negalėtų kovoti, tuomet mums reikėtų galvoti apie planą B. Tokiu atveju Chabibo ir Conoro antroji kova būtų tikrai prasminga. Conoras labai nori revanšo ir, manau, kad nemaža dalis MMA gerbėjų norėtų pamatyti tokią kovą. Palaukime ir pamatysime, kas nutiks“, - tikino D.White‘as.

T.Fergusonas ir C.Nurmagomedovas jau turėjo kovoti 4 (!) kartus, tačiau jų kova vis dar neįvyko, nes nuolat vienas iš atletų patirdavo traumą ar susidurdavo su kitomis sveikatos problemomis. T.Fergusonas šių metų pradžioje turėjo problemų ir asmeniniame gyvenime, bet, panašu, jo gyvenimas vėl stojo į įprastas vėžes.

Neseniai buvo pranešta, kad „UFC 244“ turnyrą vainikuos kova pusvidutinio svorio kategorijoje tarp Nate‘o Diazo ir Jorge Masvidalio. Tai bus kiek neįprastas „pay-per-view“ turnyras, nes jame nebus kovos dėl pasaulio čempiono diržo. D.White‘as šiam turnyrui sugalvojo naują atrakciją. N.Diazas ir J.Masvidalis susikaus dėl specialaus „kiečiausio močkrušio“ diržo, kuris bus sukurtas tik šiam turnyrui.

„Tai bus vienintelis toks atvejis. Tas, kas laimės kovą, tas kaus kiečiausio močkrušio diržą, bet jo neturės ginti ar pan. Nate‘as pirmasis metė iššūkį Masvidaliui, kurį irgi domino tokia kova. Pastebėjome, kad fanai irgi labai trokšta tokios kovos ir mes negalėjome jų ignoruoti“, - pridėjo UFC prezidentas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų