Antoine Griezmannas | Scanpix nuotr.

Antoine Griezmannas | Scanpix nuotr.

Prancūzijos rinktinės puolėjo Antoine Griezmanno pasitikėjimas savimi pastaruoju metu akivaizdžiai nėra didelis, o apie tai signalizuoja ir nerealizuoti vienuolikos metrų baudiniai.

„Barcelona“ naujokas vos per savaitę net du kartus nesugebėjo pasiųsti kamuolio į vartus nuo vienuolikos metrų žymos. Ši atsakomybė jam buvo patikėta tiek susitikime su Andora, tiek rungtynėse su Albanija. Tačiau abu kartus futbolininkui nepavyko pateisinti jam parodyto pasitikėjimo.

Dabar Prancūzijos rinktinės treneris Didieras Deschampsas teigia ketinantis pasikalbėti su A.Griezmannu apie šią situaciją.

„Jis nežaidžia su likimu. Kai jam reikėjo realizuoti baudinius, jis tai ir darė. Kai šie smūgiai buvo lemiami, jo koja nedrebėjo. Tai lieka tiesiog dvejomis nesėkmėmis.

Aš su juo apie tai pasikalbėsiu ir jis greičiausiai supras, kad jeigu spalio mėnesį atsiras kitas žmogus, kuris galės mušti baudinius, jis turės labiau pasistengti“, - įsitikinęs strategas.

Nepaisant nerealizuotų A.Griezmanno baudinių, Prancūzijos rinktinė laimėjo abejas žaistas rugntynes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.